Show TV'den Yeni Program: 'Öykü Gürman ile Günün Yemeği'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2808566_1920x1080.jpg

Öykü Gürman yeni sezonda Show TV'de!

'Sen Anlat Karadeniz' ile 'Gel Dese Aşk' dizilerinde yer alan ve Ramazan ayında Ferdi Kurtuldu ile 'Evde Biz Bize' programını sunan Öykü Gürman, yeni sezonda 10. Ev yapımcılığında Show TV'de gündüz kuşağı programı sunacak.

Adı Öykü Gürman ile Günün Yemeği olarak açıklanan programda seyirciye ekonomik yemeklerin nasıl yapılacağı gösterilece ve “Bugün ne pişireceğim” telaşına veya “Ben de yapabilir miyim?” sorularına son verilecek.

'Öykü Gürman ile Günün Yemeği' yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
geçen yıllarda pelin karahanın yemek programı vardı bitti..gene yemek programı başlıyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
star kanal d 2014 de kadar vardı mutfağım soframız diye onlar bitirdiler show da eski kafada ahlen
Kriminal programı yaptın tuttu, öğle kuşağına yeni bir format hazırlayabilir. Sabaha da dizi tekrarı koy, hep aynı programlar. İzleyici bırakmaz diğer izlediğini.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Kriminal programı yaptın tuttu, öğle kuşağına yeni bir format hazırlayabilir. Sabaha da dizi tekrarı koy, hep aynı programlar. İzleyici bırakmaz diğer izlediğini.
show tvde ne tutarsa gunduzde taklıdını yapıyor..moda yarışması ,,evlilik programı ....show tv hep üretken bir kanaldı izleyiciyi bağlardı...el değiştikten sonra taklıt yapmaya başladı..showtv de ilklerin kanalı yemekteyiz ilk showdaydı...asuman ahlen yok ilk yuzde ... didem arslan tuttu

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
show tvde ne tutarsa gunduzde taklıdını yapıyor..moda yarışması ,,evlilik programı ....show tv hep üretken bir kanaldı izleyiciyi bağlardı...el değiştikten sonra taklıt yapmaya başladı..showtv de ilklerin kanalı yemekteyiz ilk showdaydı...asuman ahlen yok ilk yuzde ... didem arslan tuttu
Asuman'ın tutmayacağı başından belliydi aslında. İlk başladığı saatte karşısında Zuhal Topal gibi bir rakip vardı, Esra Erol vardı her ne kadar türleri aynı olmasa da.

Didem Arslan Yılmaz'ı yanlış saatte başlattı kanal. Yeni saatinde 2 haftadır reytinglerinde çok iyi, bu saatte başlasaydı şuan ilk 30 içerisinde olabilirdi. İzleyici kitlesini oluştururdu.

Yemekteyiz Show TV'de bir başkaydı, ben o zamanlar seviyordum o programı. TV8'de mahvettiler güzelim programı.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Asuman'ın tutmayacağı başından belliydi aslında. İlk başladığı saatte karşısında Zuhal Topal gibi bir rakip vardı, Esra Erol vardı her ne kadar türleri aynı olmasa da.

Didem Arslan Yılmaz'ı yanlış saatte başlattı kanal. Yeni saatinde 2 haftadır reytinglerinde çok iyi, bu saatte başlasaydı şuan ilk 30 içerisinde olabilirdi. İzleyici kitlesini oluştururdu.

Yemekteyiz Show TV'de bir başkaydı, ben o zamanlar seviyordum o programı. TV8'de mahvettiler güzelim programı.
esra zuhal seda evlilik programlarıyla yarışırlardı. birbirlerini hep geçerlerdi...yemek krımınallere yöneldiler,,, şimdi ise bazen zuhal esrayı geçiyor bazende esra zuhalı geçiyor,,,fox atv başarılı,,,show tv de başardı sonunda

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
esra zuhal seda evlilik programlarıyla yarışırlardı. birbirlerini hep geçerlerdi...yemek krımınallere yöneldiler,,, şimdi ise bazen zuhal esrayı geçiyor bazende esra zuhalı geçiyor,,,fox atv başarılı,,,show tv de başardı sonunda
Seda Sayan'ın ardından ilk defa böyle bir başarı yakaladı Show TV. Umarım böyle de devam eder, Didem Arslan'ın HaberTürk'ten ayrıldığına değer. En azından sezon sonuna kadar devam ettirir.

Esra hep önde oluyor ama Zuhal'in oranları da fena değil.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Seda Sayan'ın ardından ilk defa böyle bir başarı yakaladı Show TV. Umarım böyle de devam eder, Didem Arslan'ın HaberTürk'ten ayrıldığına değer. En azından sezon sonuna kadar devam ettirir.

Esra hep önde oluyor ama Zuhal'in oranları da fena değil.
aynen zuhal bazen esra yı geçtiğini göruyom,,,seda tv 8 de başarısızdı ,,,,,show tv didem gelecek sezonda devam eder,,seda sayan starda da evleneceksen gel başarılıydı,,,,serap ezgüde başarılı starda

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
aynen zuhal bazen esra yı geçtiğini göruyom,,,seda tv 8 de başarısızdı ,,,,,show tv didem gelecek sezonda devam eder,,seda sayan starda da evleneceksen gel başarılıydı,,,,serap ezgüde başarılı starda
Gerçeğin Peşinde izleyicisi Serap Paköz'ü istiyormuşum anladığım kadarıyla. Geçen sezon böyle oranlar alamıyordu İnci Ertuğrul ile.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Gerçeğin Peşinde izleyicisi Serap Paköz'ü istiyormuşum anladığım kadarıyla. Geçen sezon böyle oranlar alamıyordu İnci Ertuğrul ile.
tgrt deki gibi olmuştu show tv serap gitti inci gelmişti...,incide starda flasda kadının sesi programı yapmıştı,,,,inci ertuğrul foxda başarısızdı harelde,,,,,,,serap ezgü tgrt atv show tv de hep başarılıydı tv8 de başarılıydı....gerçeğin peşinde 4 sezona başladı,,,,,serap ezgü foxta yeni umut starda suç ve ceza yayından kakmıştı....,,serap bu sefer başardı starda