Show TV'den Yeni Dizi 'Acil Servis'

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Özgür
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,122
Puanı
1,059
thumbnail_1412440174.jpg

Show TV'de Kasım ayında Acil Servis adında yeni bir dizi başlıyor!

Yapımcılığını, daha önce birbirinden başarılı projelere imza atan Medyapım - Fatih Aksoy'un üstleneceği dizi medikal bir dizi olacak. Dizi, 1994 yılında Amerika'da yayın hayatına başlayan ve 2009'da final yapan ER - Emergency Room dizisinden uyarlama olacak.

Cast çalışmaları yoğun şekilde devam eden Acil Servis, yakında Show TV'de!

Emergency Room'u bir Alman kanalinda arada bir izliyordum, gayet iyi bir diziydi. Türk uyarlamasi bakalim nasil olacak. :)

Vışşh ben de bu yaz niye Doktorlar'ın tekrarı yayınlanmadı demiştim :D :D

işte bu güzel haber de kadrosu iyi olursa bakarım :X ER dizisini hep izlemek istemiştim ama hem çok eski oluşu hemde sezon uzunlugundan kaybediyor benim için :X

Medyapım'ın uyarlamalarındaki başarısını göz önünde bulundurduğumuz zaman tutma olasılığı var gibi ama Kanal D'de de bir doktor dizisi olan Hayat Yolunda var. Bakalım hangisi daha başarılı olacak ve yayın hayatına devam edecek? :)

Medyapım'ın dizilerini beğeniyorum özellikle uyarlamalarını. Bekliyorum gelişmeleri. :)

Medyapım'ın uyarlamalarındaki başarısını göz önünde bulundurduğumuz zaman tutma olasılığı var gibi ama Kanal D'de de bir doktor dizisi olan Hayat Yolunda var. Bakalım hangisi daha başarılı olacak ve yayın hayatına devam edecek? :)
Hayat yolunda gibi duruyor :)

Bakalım nasıl bir iş çıkacak ortaya başarılar :)

Bir yorum konusunda doktorlu bir dizi yapilacaksa ER'in uyarlamasi yapilsin demistim medyapimda dogruyu yapiyor bence ama kanal konusu şupheli

Hayat Yolunda başlayacak ve ister istemez bu diziden sonra o dizi için çakma falan denebilir.
Ben severim bu tarz dizileri bakarım :X

Hayat Yolunda, 112 Acil, şimdi de bu. Etraf hastanelerle dolup taştı resmen... :)
Shoe, 2 sene önce Doktorlar'ın tekrarlarını FOX'a verdiğinde olanları anlayamamıştım. Ayrıca bu yaz da tekrarlarından eser yoktu. Kanal kolay kolay vazgeçmeyecek gibi bu sevdadan, ama tutacağını sanmam... :)

Evet Dedigim Dizi bu Medyapimdan showa dizi var demisdim Hadi kaldı Avsar Film imzali dizimiz

Kanalı sonu acil servislik yaptılar demek @semre )))​
Ahahahahahah

Tutmaz bence :T:
Mesela yilanlarin öcüne tutar dedim tuttu ama bu tutmaz bence çiçek tutabilirdi :T

Mint Yapımdanda Avsar Film Bkm Film den de diziler var Handan dizi yapimcisi hakkinda bilgim yok kasim Aralik show da 6dizi baslick

Mesela yilanlarin öcüne tutar dedim tuttu ama bu tutmaz bence çiçek tutabilirdi :T
çicek zaten Melis Civelek tarafindan Begenilmedi ah Nerimani da Geri cekmek istemisler Begenmedikleri icin ama Perran Kutmana Ayip olmasin die Yayina soktular ama Pazarda izlenmezse Final yapacak

Mint Yapımdanda Avsar Film Bkm Film den de diziler var Handan dizi yapimcisi hakkinda bilgim yok kasim Aralik show da 6dizi baslick

çicek zaten Melis Civelek tarafindan Begenilmedi ah Nerimani da Geri cekmek istemisler Begenmedikleri icin ama Perran Kutmana Ayip olmasin die Yayina soktular ama Pazarda izlenmezse Final yapacak
Mintin dizisi insallah kalp hırsızı gibi olmaz :(

Mintin dizisi insallah kalp hırsızı gibi olmaz :(
İnsAllah beklicez Titizlikle dizi seciyorlar