Show TV ekranı tekrarlarla dolu!

King08

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Show TV ekranı tekrarlarla dolu!

sevgili favoriforumum,

farkinda misiniz? show tv gunduzlerini doktorlar dizisinin tekrarina aksamlarida acun's teslim etti yan gelip yatiyor... saat 14-19 arasi doktorlar 20-23:30 arasi acun( yarismalar) ondan sonra bi evcilik seysi sonra gunduz tekrarlari.. olacak ismi boyle yayincilikmi olur? usenmedim baktim yayin akisinda 24 saatlik dilimde 8 farkli program var coguda eskilerin tekrari...dusunun 24 saat 8 program yani ortalama 3 saat...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Cennet Mahallesi yerini Doktorlar'a bıraktı bu yaz.
Yeni sezonda daha olacaktır.
Sabahın Sedası, Deryalı Günler, Yemekteyiz ile gidecektir gündüz kuşağı.
Prime time için ise yeni diziler yayınlayacaklar. Sürekli tanıtımlarını yapıyorlar bakalım hangileri tutacak.
Geçen seneden kalma tutmuş tek dizileri var: Türk Malı. Deli Saraylı, Lale Devri, Karadağlar ve Güneydoğu konulu bir dizi var gördüğüm. Haftanın 5 günü bu dizilerle gidecek. Geri kalan 2 gün ise Yetenek Sizsiniz Türkiye olacak. Bu dizilerden tutmayan olursa yerlerine Acun yeni program yapar büyük ihtimal.
Yeni dizilerden Deli Saraylı'nın çok iyi bir kadrosu var. Onu izlemeyi düşünüyorum. Diğer diziler ise pek umut vaat etmiyor bence.

Star TV'nin başına Kanal D'nin de patronu olan İrfan Şahin geçti. Star TV'de atağa geçecektir. 4.kanal durumuna düşmeleri muhtemel gözüküyor.