Diğer Shingeki No Kyojin - 3. Sezon Yorumları

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,202
10,456
710
İstanbul
AOT.jpg

İnsanların 100 yıl önce ortaya çıkan ve neden bu dünyada olduklarını bilmedikleri devlerle savaştığı, çıktığı ilk zamanlarda oldukça ses getirmiş olan Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) animesinin üçüncü sezonu 22 bölümden oluşuyor.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Tolstoyevski

Favori Üye
14 Temmuz 2014
8,618
13,014
611
Corleone
www.ataturkungencligehitabesi.com
3x1

Seneler sonra nihayet yeni sezona başlayabildim ve yeni sezona dair hiçbir spoiler yememiş olmamdan dolayı oldukça keyifli bölümler bekleniyor...

2.sezonun finalinde bütün devlerin aslında insanlardan türeme olduğuna dair önemli bir bilgi edinilmişti ve kaçınılmaz olarak bu sezonla birlikte asıl savaşın insanlarla devler arasında değil insanlarla insanlar arasında olacağı görüldü. Ve jenerikten de gördüğümüz üzere Levi’nin gençliğini, o düşmanıyla yaşadığı olayları göreceğiz. Acaba Maymun Dev’i de kontrol eden adam o muydu yoksa ona mi çalışıyor henüz belirsiz.

Eren’in babası da bu sezon artık bir zahmet ortaya çıkacaktır. Eğer Maymun Dev o çıkarsa abartı olur ama yine de hain çıkması şaşırtmaz gibi şimdilik.

8.5/10

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,950
8,874
710
26
İstanbul
Çökün. :A @MEnes @Tolstoyevski

Senden 3. sezonu bitirdiğimiz zaman uzun bir çözümleme istiyorum adaşım... @MEnes
Ben buraya bu seri hakkında destanlar yazsam yine az kalır. Benim için gelmiş geçmiş en iyi seriler arasında yer alacak final olduğunda... Hatta anime olarak eğer o düşündüğüm bölümlerin hakkını verirseler Steins Gate'i geçip 1. sıraya yerleşecek... Ama manga olarak yani genel bakışta seri olarak ortada Berserk gerçeği olduğu için 1. sıra olması zor. Yine de 2. sıradaki yeri hazır...

Sen de izle artık da şu sezon 3 part 2'ye başlayalım, sabırsızlanmaya başladım...

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,202
10,456
710
İstanbul
3x17

DESTAN...

Sezonu bitirmişken bu bölüme ayrı bir parantez açmazsam olmaz, anime ve dizi ayrımı yapmazsak eğer izlediğim en iyi dizi bölümlerindendi. IMDb puanını sonuna kadar hak ediyor.

Keşif Birliği'nin ve Armin'in çaresizliği üzerine Armin'in önce kusursuz bir plan kurgulaması, ardından yaptığı o kahramanlık ve en sonda planının detaylarını görmemiz... muazzam bir twist, muazzam bir son sahne, muazzam müzikler. Her şeyiyle destansı bir bölümdü...

Sezonun geneli hakkında da bir değerlendirme yapmak istiyorum, bakalım...

• Harika
Reactions: MEnes