Sherlock Forumda 3. Yılında!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
sherlock-season-4-images-4.jpg

Forumumuzun sevilen, eğlenceli, kaliteli ve foruma bir çok katkıda bulunan ve özellikle durgun zamanlarda spor konularına yoğunlaşan çalışkan üyesi @Sherlock forumdaki 3. yılında :Z

Bizlerle birlikte daha nice nice eğlenceli goygoylu mesajlara :Z
Hediyelerim:
Dy1PxP2WoAAsCEL.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Önce Doğum günü, sonra 10 binle kulübü ve şimdide yıldönümü konusu. Ard arda ben açtım :D ve yeni sistemdeki ilk kutlama konumdan sonra uzun bir aradan sonraki ilk kutlama konumda sana nasip oldu @Sherlock :bhr:
Bir an önce dönersin umarım ve @MasacRE ve @MEnes ile olan goygoylarınızda olmaya devam ederim.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Önce Doğum günü, sonra 10 binle kulübü ve şimdide yıldönümü konusu. Ard arda ben açtım :D ve yeni sistemdeki ilk kutlama konumdan sonra uzun bir aradan sonraki ilk kutlama konumda sana nasip oldu @Sherlock :bhr:
Bir an önce dönersin umarım ve @MasacRE ve @MEnes ile olan goygoylarınızda olmaya devam ederim.
Adaşım, yoldaşım, goygoyuna doyum olmayan insanla zaten diyaloğumuz her zaman devam ediyor. Ama buradan da kendisini çok uzak tutmamasını temenni ediyorum elbette. Tanışmamıza vesile olan bu ortamı bırakmasına gerek yok bence. Yine de kendi kararı adaşımın, en azından nice mutlu yıllara diyelim de konunun açılma sebebine uyalım bari. :A

• Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Adaşım, yoldaşım, goygoyuna doyum olmayan insanla zaten diyaloğumuz her zaman devam ediyor. Ama buradan da kendisini çok uzak tutmamasını temenni ediyorum elbette. Tanışmamıza vesile olan bu ortamı bırakmasına gerek yok bence. Yine de kendi kararı adaşımın, en azından nice mutlu yıllara diyelim de konunun açılma sebebine uyalım bari. :A
Hediyeyide yolla ?
Getirtecez onu. Yok öyle bizi burda yorumsuz bırakmak? az kafa dağıtsın.
Gelecek mecbur. Kafasını ütülemeye başladım :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Sherlock beyciğim tam 3. yılına girerken oldu mu böyle gitmen :T: Yok sana hediye, foruma gelirsen alırsın hediyeni :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060