Seyirci Yeni Spartacus'ü Tuttu Mu?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Spartacus dizisinin ilk sezonunda sonunda kansere yenik düşen Andy Whitfield'ın, yerine gelen Liam McIntyre, beğenilmedi.
Henüz Türkiye'de gösterime girmeyen 2. sezon, yani 'Spartacus Vengeance'de özgürlüğünü ilan edip Roma'ya karşı savaş açan gladyatörlere önderlik eden Liam McIntyre, fiziksel yetersizliği nedeniyle hem izleyiciler tarafından beğenilmedi, hem de inandırıcı bulunmadı. Çünkü Capua'nın ilk şampiyonu Gannicus ( Dustin Clare ) ve ikinci şampiyonu Crixus ( Manu Bennett)'ı n yanında son şampiyon ve başkaldıran lider Spartacus'ün görüntüsü hayli cılız.

Diziyi izleyen kesim de bu durumdan öyle rahatsız ki, tüm dünyada bu konu önemli bir tartışma konusu haline gelmiş durumda…

İzleyiciler yeni bölümlerde bir gladyatör ordusuna liderlik ederek Roma'ya meydan okuyan Spartacus'ün, liderlik ettiği iri yarı adamların yanında adeta çocuk gibi kaldığını söyleyerek Liam Mclntyre'in acilen ağır spor yapması gerektiğini düşünüyor…

Dizide de ağırlıkla vurgulanan, Roma döneminde yaşanan acımasızlık da göz önüne alınırsa koca koca adamların yeni Spartacus'ün peşinden gitmeleri pek de inandırıcı gelmiyor…

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Andy Whitfield hem fiziğiyle hem oyunculuğuyla hem karizmasıyla vb.... çok yakışıyodu diziye ama artık Allah rahmet eylesin demekten başka bişeyimiz yok.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Doğru yeni Spartacus çok ufak duruyor.

İlerleyen bölümlerde alışırız yeni Spartacus'a

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tıfıl spartacus zamanla izleyiciye hoş görünmeye başlar alışma dönemi bu..

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
Ben kuzenim sayesinde 20-25 dakika izlemiştim. Bana göre olmadığını anlayınca daha da izlemedim :D