Seyirci Onları Ti'ye aldı!

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Pişşti TV dünyasına yeni katıldı. Gani Müjde'nin başkanlığında Şafak Sezer, Özlem Tekin, Sanem Altan TV dünyasındaki bazı olayları, sahneleri işin içine mizah katarak anlatmaya çalıştılar. Ama bu program reytingleriyle hayal kırıklığı yarattı.
Benim fikrim ise;
1. Bu program izlemek için geç saatlerde alternatif arayanlara iyi bir alternatif ama bir süre sonra insanı sıkıyor ve insan kanal değiştirme ihtiyacı hissediyor. Yani aşırı zevkli bir program değil... Bir süre sonra sıkıyor insanı...
2. Bu program üzerinde daha fazla düşünülebilirdi. En azından temmuz ayına kadar programa alternatif komedi ögeleri eklenebilirdi. Bu haliyle program çok vasat ve yayından kaldırılması an meselesi...
3. Sanem Altan ve Özlem Tekin gibi bence mizahtan doğru düzgün anlamayan kişiler yerine Okan Bayülgen ve Beyaz gibi bu işlerden iyi anlayan kişilerle konuşulabilirdi.

OsmanAslan

Kısaca bu haliyle program vasat ve yayın kaldırılması an meselesi olan yapımlardan... Star TV kendisine yavaş yavaş gelmeye başlarken bu program bir fiyasko oldu...

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
Evet bende izliyim dedim çok sıkıldım özellikle Özlem Tekin'in hareketleri çok yapmacık geldi.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Özlem Tekin ve Sanem Altan değişmeli bence başka kişilerle :)

Evet yerlerine doğru düzgün komediden anlayanlar birilerini getirmeliler.OsmanAslan'ın yazısında Okan Bayülgen ve Beyazıt Öztürk demiş ama bu isimleri oraya çıkarmak o kadar kolay değil.Genç isimlere şans verilmeli mesela: Alper Kul...

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
Şafak Sezer olmazsa bu program çok sıkıcı. Aslında yine sıkıcı ama şafak birazcık kurtarıyor