Seyfi Dursunoğlu Hayatını Kaybetti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
429

Huysuz Virjin karakteri ile tanınan Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti!

Bir çok televizyon programının sunuculuğu üstlenen ve Huysuz Virjin karakteri ile 7'den 70' herkes tarafından sevilen Seyfi Dursunoğlu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Biz de Fav10.net ailesi olarak Seyfi Dursunoğlu'na Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eski programlari youtube'da önüme düşüyordu bu aralar :( Allah rahmet etsin:(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İnanılmaz yıkıldım. :( Yaşım nedeniyle eski zamanlarını çok bilmesem (gerçi sonradan bayağı videosunu izlemiştim) de özellikle Benzemez Kimse Sana'da yaşına rağmen muhteşem bir yaşam enerjisi olduğuna tanıklık etmiştim. Evet çok çok üzücü bir haber ama buradaki hayatı bitse bile uzun süre daha gönüllerde yaşamaya devam edecek ki bu da bir sanatçı için çok büyük bir nimet. Bizlere yaşattığı keyifli anlar için sonuna kadar minnettar olmalıyız. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. :(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ben inanılmazz üzüldüm...
Son 1 haftadır Huysuz Virjin Youtube sayfasından videolarını izliyordum... İnanılmaz etkilendim haberi aldığımda...
Türkiyenin ilk ve belkide tek DragQueeniydi kendisi....

Efsanedir benim için... Türkiyenin sansürsüz,özgür ekranlarında sivri dili ile insanları güldüren,düşündüren, kendini sevdiren harika bir insandı...

Yaşım gereği ilk zamanlarından beri bildiğim biridir.

Videolarını defalarcaaaaa izledim ve izlemeye devam ederim.

Allah Rahmet Eylesin.
Mekanı Cennet Olsun.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Çok üzüldüm çok. Ağladım da. :TAilem bilir Huysuz'u çok severdim. :( :( O hiç ölmesin diyordum. :( :T

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İnternetim yoktu dün haberde gördum ve birden şok oldum Allah rahmet eylesin Huysuz Virjin Allah rahmet eylesin Seyfi Dursunoğlu...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş