Netflix Sex/Life - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

MV5BZDQ5YjdiZWUtNDYyOC00NzYxLTk2NmUtYmVjNDc2MGYyYWI4XkEyXkFqcGdeQXVyMTEzMjQ4NzEw._V1_.jpg

Sex/Life

Tür:
Komedi, Dram, Romantik
Süre: N/A

Yönetmen: N/A
Senaryo: Stacy Rukeyser

Oyuncular:
Sarah Shahi
Mike Vogel
Adam Demos

IMDb Linki

Puanlar:
IMDb: 5.6/10

Dizinin Fragmanı:

Dizinin Konusu:

"Evli ve çocuklu bir kadın, fantezilerini süsleyen eski sevgilisinin tekrar hayatına girmesinin ardından
cesur cinsel geçmişi ve mevcut gerçekliği arasında ikilem yaşar. (Netflix)

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu diziyi görüp duruyordum (çok popüler de bir dizi) ama bu başlığın açılacağını hiç tahmin etmezdim. Gerçi açan kişinin Gaspar Noé hayranı olan @Tolstoyevski'nin olması şaşırtmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu diziyi görüp duruyordum (çok popüler de bir dizi) ama bu başlığın açılacağını hiç tahmin etmezdim. Gerçi açan kişinin Gaspar Noé hayranı olan @Tolstoyevski'nin olması şaşırtmadı. :A
Popüler bir dizi olduğu için ve açan olmadığı için iş başa düştü yoksa şey etmezdik aslında :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Popüler bir dizi olduğu için ve açan olmadığı için iş başa düştü yoksa şey etmezdik aslında :A
Popüler bir dizi olduğu için değil, forumda izlenip izlenmeme düşüncesiyle açman gerekiyordu bence. Sonuç olarak bu diziyi bence sadece sen izlersin. Ben izlemem ya da @bazinga, ne bileyim @Dosi de hiç izlemez, sanmam. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Popüler bir dizi olduğu için değil, forumda izlenip izlenmeme düşüncesiyle açman gerekiyordu bence. Sonuç olarak bu diziyi bence sadece sen izlersin. Ben izlemem ya da @bazinga, ne bileyim @Dosi de hiç izlemez, sanmam. :A
Belli olmaz bugün izlenmez belki ama gün gelir izlenir hiç akla gelmeyecek üyeler tarafından, belki @The_Erinch :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Ben sadece günlerdir ilk 3 de olduğu için ilk bölümüne baktım beyler @Araf @Tolstoyevski
Dizi Softcore olup; kendi içinde bir hikaye barındırmakta.
Ama değişik bir bilgi...Çok yakın bir bayan arkadaşım tüm bölümlerini izlediğini;sahneleri dışında işlediği konusunu beğendiğini söyledi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,465
Puanı
1,061
Belli olmaz bugün izlenmez belki ama gün gelir izlenir hiç akla gelmeyecek üyeler tarafından, belki @The_Erinch :A

İsminden beni kaybetti bile :A

Ben sadece günlerdir ilk 3 de olduğu için ilk bölümüne baktım beyler @Araf @Tolstoyevski
Dizi Softcore olup; kendi içinde bir hikaye barındırmakta.
Ama değişik bir bilgi...Çok yakın bir bayan arkadaşım tüm bölümlerini izlediğini;sahneleri dışında işlediği konusunu beğendiğini söyledi.
@Çiğdem olsa bu konu coşardı :A Mike vogel için 15 sayfa yazardı sarışın parlak oğlan hogatha nın zayıf noktasıydı :A @serhatt @cehennet @mrt-06 @Angelica