Sevgiliniz \\ Eşiniz Gizlice Mesajlarınızı Okusa Ne Yapardınız?

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yine yargıtay yine emsal kararları :A
Yargıtay eşten gizli okunan mesajı delil saydı ve yine bir emsal karara imza attı:)

Peki siz aynı şeyle karşı karşıya kalsanız ne yapardınız?
Sevgilinizin mesajlarını gizlice okur musunuz telefonunu karıştırır mısınız?

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben bakmam ama onun benim telefonu kurcalamasında sakınca yok (eşim ama, sevgili deği. O ötede dursun). Zaten telefonuma şifre bile takmıyorum ve ailem sağı solu aramak için sık alır. Ortada durur genelde :A
Küçük yeğenlerimin telefonlarını bile kurcalamam ama arada gel birlikte bakalım diyorum. Kötü bir devir ve interneti nasıl kullandıklarını bilmek gerekir. İzin alarak ve birlikte bakıldığı için onlarda sorun etmiyor.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,159
Puanı
1,061
Gizli okudu diye bosandilar mi @AteşBöceği :eek::eek::eek::eek:

Gizli okumada sakinca görüyorum. Ama icerik olarak degil. Gizli yaptigi icin. Niye gizli yaptiginin sebebi daha önemli benim icin. Bunu konusmak gerek, cözmek gerek. Gerisi halolur zaten.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Gizli okudu diye bosandilar mi @AteşBöceği :eek::eek::eek::eek:

Gizli okumada sakinca görüyorum. Ama icerik olarak degil. Gizli yaptigi icin. Niye gizli yaptiginin sebebi daha önemli benim icin. Bunu konusmak gerek, cözmek gerek. Gerisi halolur zaten.
Gizli okunan mesaj delil sayılmış aldatma durumu var yani :A
------

Ona göre herkes ayağını denk alsın adımlarınızı düşünürek atın:A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,005
Puanı
610
Yani eş durumu farklı , @Dosi ye katılıyorum sevgili ise okuyamaz ama eş ise aramızda saklanacak bir şey olmamalı iyisiyle kötüsüyle.

Ben okurumda okumasına izinde veririm. (Tabi kız arkadaşıyla özel bir konuda konuştuğunu söylerse bakmam o mesajlarına)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben bakmam ama onun benim telefonu kurcalamasında sakınca yok (eşim ama, sevgili deği. O ötede dursun). Zaten telefonuma şifre bile takmıyorum ve ailem sağı solu aramak için sık alır. Ortada durur genelde :A
Küçük yeğenlerimin telefonlarını bile kurcalamam ama arada gel birlikte bakalım diyorum. Kötü bir devir ve interneti nasıl kullandıklarını bilmek gerekir. İzin alarak ve birlikte bakıldığı için onlarda sorun etmiyor.

Katılıyorum. İlk kısım biraz Türkçenin azizliğine gelmiş ama biz anladık :A

“Eşten gizli okumak” seviyesinde bir evlilik olmamalı bence de. Yani gizli saklı hiçbir şey olmamalı, evlilikte her şey ortaktır ve her şey bilinmeli. Sevgililik de üç günlük değilse, uzun süredir sürüyorsa ve evlilik düşünülüyorsa bence eşten farkı yoktur bu durumlarda ve yine mesajlar rahatça okunmalı kim ne yazmış. Bu güvensizlik değil sahiplenme içgüdüsüdür ve bir ilişkinin temel taşını oluşturur sahiplenme içgüdüsü… @AteşBöceği

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
Gizlice okumasına gerek yok istediği zaman zaten bakabilir eşler arasında gizli saklı işler o ilişkiye ve evliliğe her zaman zarar verir eşe ve sevgiliye güvenmemek büyük problem ;)

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği