sevgili manyak günlük 3.bölüm

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
edit: yanlışlıkla salak yazmışım ama manyak olacaktı dışarıdan öyle görünüyorsa bilginiz olsun :) düzenlendi
not: burda yazılan hiçbiri gerçek değildir ve böyle bir günlük gerçekte yok tamamen hayali ve ff için eğlence amaçlı yapılmış dizidir

3.BÖLÜM
OKUYANIN YEMİN EDİYORUM AĞZINI BURNUNU KIRARIM ARKADAŞIM ŞU AN BUNU OKUYORSA İHANET EDERİM (HÜSEYİN CENGİZ GİBİ)
15 EYLÜL 2012 CUMARTESİ
SEVGİLİ MANYAK GÜNLÜK,
4 gündür okula gitmiyorum yani 3 gündürde yarınla beraber 4 olacak süper oldu bu benim için Allahım niye okul denilen bişi var ? anlamıyorum okul ne ? okul bide çok pis kokuyor tuvaletinden sınıfına koridorundan bahçesi bile pis kokuyor idrar kokusundan farkı yok mideni bulandırmayım ben senin böle iğrenç iğrenç konuşurum ve bazen ne yaptığımın farkında olmam ben şuan günlüğe miden bulanmasınmı diyiyorum ? ve kendime inanmıyorum büyük üstad furkana denize alkış lütfen yedim kafayı yedim ve tokum çok güzel bir yemek oldu bu bana kafamı yedim doydum

16 EYLÜL 2012 PAZAR
SEVGİLİ MANYAK GÜNLÜK,
bugün okulun son günü farkındamısın ? 4 günlük tatilin son günü :( :( ve bunu böylece özetleyebiliriz

benim gördüğüm okul
indir.jpg
annemin gördüğü okul
indir (1).jpg

beni bu okul azabından kurtar yarabbim buraya gideceğime cehenneme gideyim daha iyi vede bugün istanbuldayız uzatmayım diye yazmadım dün öğlen çıktık gece yarısı vardık
17 EYLÜL 2012 PAZARTESİ
SEVGİLİ MANYAK GÜNLÜK,
okul var okul çok mutsuzdum bu gün neden? çünkü okul var nefret ediyorum şu pazartesilerinden ama bu gün okula gitmekte zorlandım çok fena sis vardı 5 metre önümü göremiyordum yemin ederim neyse sonra pus oldu zaten eylülde bu kadar soğuk olması şaşırtıyor insanı doğrusu kışta geliyor her mevsimin ayrı bir güzelliği var neyse (burası tanıtımda verdiğim örnekti örneği okuyanlar okumayabilir paragraf başından devam edin) liseye başlayalı 1 hafta oldu iyice popülerleşmeye başladım ilk okulda çok yalnızdım ama karşı sınıftaki kız varki her görüşümde beni benden alıyor orası biraz malum kız benden hoşlanmıyor adını bile soramadım arkadaşlarıma sordum ama ismini bi türlü öğrenemedimonunda yalnız olduğundan şüphelenmeye başladım
- ve kuzenim yanımıza taşınıyor ! evet yanlış duymadın yemin ederim kuzenim yanıma taşınıyor ! büyük kuzenimin (küçük kuzenimin evlenen ablası) eşi istanbullu ve yola çıkmışlar bile akşam bizimleler VE 5 YENİ ARKADAŞ EDİNDİM OKULUN EN POPÜLER ERKEĞİ OLMA YOLUNA GİDİYORUM VE BUGÜN ÖNEMLİ GELİŞMELER OLDUĞUNU FARK ETTİM ÇOK YAKIŞIKLI OLDUĞUMU FARK ETTİM
3.BÖLÜMÜN SONU
4.BÖLÜM ÖZETİ:
BİR MÜTEAHHİT GELİR VE FURKANLA KUZENİNİN APARTMANINI SEÇER KUZENİ ARTIK YANINA TAŞINMIŞTIR AMA BU BİR DOLANDIRICIDIR VE YALAN UYDURUR VE EVLERİNİ SATACAKLARI KARŞILIĞINDA 40 DAİRE VERECEĞİNİ SÖYLER VE EVİNİ SATARLAR VE EVLERİ YIKMAYA GELİRLER ÖYLE BİRŞEYDE YOKTUR

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    9.7 KB · Hit: 382
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    9 KB · Hit: 352
  • indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    12 KB · Hit: 530
Son düzenleme:

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

Onla alakası yok.Ben isimden yola çıkarak öyle bir bağ kurdum aralarında.
dikkatli okursan alakası bile olmadığını anlarsın salak günlük ortaokulda geçiyordu bu lisede salak günlükte bir kız vardı bunda liseli bir ergen delikanlı eskiiden yalnız olan ama popülerleşmeye başlayan çirkin bir adamın hikayesi anlatılıyor ;)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Kıymetli onur bu bölüm baya reaksiyon almışsın. :) Ama istiyor muydun bu tepkiyi bilmiyorum. :)

Diziye gelirsek bu bölüm kurguyu olağanüstülükten biraz olağanlığa kaydırmışsın sonunda, artık anlamak daha kolay olacak bizim için. :)

Yine klasikler vardı bölümde; bir iğrenç(!) giriş, sonra hikayenin anlatıldığı gelişme ve komediye bağlayan sonuç. :)

Bu bölümün unutulmaz sözü ise şurasıydı :

"
büyük kuzenimin (küçük kuzenimin evlenen ablası) eşi istanbullu"
Müthiş bir kuzen tarifi. :D