sevgili manyak günlük 1.bölüm

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
1.BÖLÜM

DİKKAT ! KİMSEYE OKUTTURMAM !
ad: furkan deniz
sınıf: 9/b
en olumlu özelliği: beyni bedava olması ve tam bir liseli gibi davranması
doğum tarihi: 3 mart 1997
doğum yeri (memleket): izmir
yaşadığı yer: istanbul
çabuk bu günlüğümü okuyorsan bırak özel fbı ajanları şu anda seni tespit ediyor birazdan kapıdan tavandan pencereden evinin her tarafından baskın yapacaklar ama cengiz, hüseyin ve diğer
arkadaşlarım şüphelenmesin onlara benim tarafımdan özel şiddet uygulanacak
UYARI: BEN O MALUM KİŞİYE İŞKENCE YAPARKEN 10 YAŞINDAN KÜÇÜK ÇOCUKLARINIZI O ALANA SOKMAYIN ETKİLENEBİLİRLER KÜÇÜK KUZENİM BUNUN
YÜZÜNDEN TAKILIP KALMIŞTI 1 AY BOYUNCA UYUYAMADI VE DÜN GİBİ HATIRLIYOR O ANI
10 EYLÜL 2012 PAZARTESİ
sevgili manyak günlük,
tamam anladım ben 8 yıl boyunca yapayalnız birisiyim o kadar çirkindim ki ama şimdi kendime bakıyorum bu gün okulun ilk günü orta okulda en azından benden kaçmıyorlardı ama ilk 5 sene mayın tarlasıydı etrafım gören kaçıyordu bu gün okula umutsuz öğrenci olarak gettim ama gören arkadaş olmak istedi ! inanabiliyormusun !? tam 3 yıldır yazıyorum günlük tutuyorum ama bu cümleyi ilk defa duyuyorsun ! günlük 2 arkadaş edindim cengiz ve hüseyin cengizde biraz yakışıklımsı bir tipi var saçları düzgün hüseyin ise yakışıklı ama oda benim gibi yalnızmış yeni okul ortamına daha alışamasamda eski okulumu çok özlüyorum yaa yani klasik geçti eski günler gibi hatırlıyorsan öyle dersi dinler tenefüste boş boş dolaşırdım birisi bana mavi büyü yapmışsa demekki
​11 EYLÜL 2012 SALI
sevgili manyak günlük,
bu gün beden dersi vardı ama ben utanıyorum soyunma odasında niye soyunayım ben onlarca kişi içinde beraber soyuncağımıza şeviselim daha iyi o yüzden ilk hafta esofmanlarla gitmek istedim ama bana kızdı ! bunu hiç tahmin etmiyordum doğrusu (beden hocasının adı: deniz furkan) aramızda bi akrabalık bağı varsa demekki öğretmen adımı almış soyadı olarak kullanıyor soyadım ise adı budamı tesadüf arkadaş ! ilk dersti beden ve bize yapabileceğimiz en zor hareketi öğretmek istedi ''amuda kalkma'' Allahım sen beni bu hocanın zor hareketlerinde koru yarabbim ! amin 2 kez denedim 3 deneme hakkı vardı 3.sünde yapamazsan sıraya giriyordun ama benim amma esnek vücudum varmış bilmiyordum 2. deneyişimde oldu ama kilitlendim öne arkaya hareket edemiyordum tamam kurtarıldım pek öyle olmadı aslında kolum dayanamadı burnumu ve başımı yere çarptım ondan sonra kendimi yerde atarken buldum başım yaralanmıştı ve başım zongluyor şu an üstte kafamın üstünde civcivler vardı şimdi yok ama sesini çok iyi duyabiliyorum hemen sağlık ocağına götürdü annem beni sonra bir kıza aşık oldum okula geldim ve dikiş atıldı ama aşık oldum manyak günlük !
1.bölümün sonu

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Kıymetli onur sen müthiş bir yazarmışsın ya, seni bu forum bu zamana kadar keşfedememiş. Yazıklar olsun, sensiz geçen o günlere. :D

Girişle beni kırdın, geçirdin zaten.

en olumlu özelliği: beyni bedava olması ve tam bir liseli gibi davranması

Müthiş özellik. :)

Yazı boyu hep yüzümde gülümseme olduğunu belirttikten sonra müthiş finaline de değinmek lazım.

sağlık ocağına götürdü annem beni sonra bir kıza aşık oldum okula geldim ve dikiş atıldı ama aşık oldum manyak günlük !

Burada SON tarzı işlere girmişsin belli ki. Önce annen seni sağlık ocağına götürüyor. Sonra sen aniden birine aşık oluyorsun. Sonra da okulda sana dikiş atılıyor. MÜthiş kurgu. :D

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Kıymetli onur sen müthiş bir yazarmışsın ya, seni bu forum bu zamana kadar keşfedememiş. Yazıklar olsun, sensiz geçen o günlere. :D

Girişle beni kırdın, geçirdin zaten.

Müthiş özellik. :)

Yazı boyu hep yüzümde gülümseme olduğunu belirttikten sonra müthiş finaline de değinmek lazım.

Burada SON tarzı işlere girmişsin belli ki. Önce annen seni sağlık ocağına götürüyor. Sonra sen aniden birine aşık oluyorsun. Sonra da okulda sana dikiş atılıyor. MÜthiş kurgu. :D
teşekkürler endgame :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Arkadaşlar sizce de müthis senaryo değil mi ya ? Hiç mesaj yok. :)

Bu da benim up'um. :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Güzel bir diziyle karsimizdasin yine.. Basarilar bu dizinde de..