M TV Sevgi Emekti - Yeni Bölüm | 3. Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
SEVGİ EMEKTİ
FİNAL

3.BÖLÜM

Asya : Benim annem yaşıyor nolur onu götürmeyin.Baksanıza teni de sıcak.

Kemal : Asya... Malesef... Daha yeni ölmüş bu yüzden teni sıcak. Lütfen işi zorlarştırma. Arladaşlar morga taşısın.

Başım çok fena dönüyordu. Artık dayanamayıp bayılmışım. Uyandığımda hastane odasındaydım. Uyandığımı gören Ufuk hızlıca yanıma geldi.

Ufuk : Canım annem uyandın mı? Biz de Selen teyzeyle senin uyanmanı bekledik.

Asya : Uyandım annecim. Canım kuzum benim sen korkma ben iyiyim.Hadi sen git koridorda Ahmet'le oyna. Biz de Selen teyzenle konuşalım.

Selen : Başın sağolsun Asya.

Asya : Sağol Selen. Annemi götürdüler mi?

Selen : Sen bayadır baygınsın. Bu yüzden birkaç kişi ikindi namazıyla gömmeye gitti.

Asya : Allah razı olsun onlardan.. Peki sen? Sen ne zaman Kemal'e geri döndün. Ya sen nasıl bir annesin ya?

Selen : Ne olur beni dinle Asya. Çok gençtim ne karar vereceğimi bilmiyordum. Sonra Kemal'in de okumak için Almanya ya geldiğini duydum. Birkaç yıl sonra aynı hastanede staj yaparken yeniden sevgili olduk. Okulumuz bitince evlendik. Sonra bir çocuğumuz oldu "Ahmet". Ben Kemal'e başka bir çocuğumuz olduğunu söylemak çok istedim ama yapamadım. Eğer benim...

Asya : Eğer senin çocuğunuzu atıp giden bir 'anne' olduğunu bilseydi seni boşardı değil mi?

O sırada Asya'nın aklına annesinin olmadığı geldi. İçini derin bir hüzün kapladı. Artık annesinin emekli parası da olmayacaktı. Ne ile geçineceklerdi. Ufuk'a nasıl bakardı.

Selen : Asya ne düşünüyorsun?

Asya : Ne düşünebilirim. Çocuğuma nasıl bakacam ne yapacam bir boşluktayım. Acil bir iş bulmam lazım.

O sırada içeri Kemal geldi.

Kemal : Başın sağolsun Asya.

Asya : Çok sağolun Kemal. Siz de olmasanız

Kemal : Ne demek görevimiz. Bu arada girerken bir şey duydum. Senin işe mi ihtiyacın var?

Asya : Evet de. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Kemal : Benim aklımda tam sana göre bir iş var eğer kabul edersen. Bizim çocuğun bakıcısı işi bıraktı. Sen onun yerine bizim çocuğun bakıcılığını yapabilir misin?

Asya : Ama zaten benim bir çocuğum var. Onu ...

Kemal : Sadece sen değil zaten o da gelecek. Siz bizim evin müştemilatında kalırsınız. Hem birbirlerine çok sevmişler Ahmet ve Ufuk. Selen sen ne diyorsun?

Selen belli ki bizim evlerine yerleşme fikrini sevmemişti.

Selen : Sen bilirsin...

EERTESİ GÜN

Asya birkaç eşyasını da alıp müştemilata yerleşir. O sırada içeri Selen girer.

Selen : Asya sana çok iyi bir iş buldum. Sen burdayken olmaz. Ben yapamıyorum.

Asya : Ne oldu oğlum dar mi etti koskoca evi. Senin anneliğine de sana da...

Selen : Yeter be ... Acın yeni diye bir şey söylemedim ama artık yeter. Ben sana zorla mı bak dedim çocuğa. Sen istedin.

Asya : Küstah. Nankör. O çocuk benim zaten. İyiki annesi benim. Tamam ben çocuğumu da alırım giderim buralardan merak etme giderim buralardan.

Ne yapacaktım. Üzerimde üç kuruş param yoktu. Elime valizimi de alıp aşağı indim. Benim evden çıktığımı gören Kemal arkamdan koşarak geldi.

Kemal : Asya nereye gidiyorsun? Ne oldu bir şey mi oldu?

Asya : Ben yapamam burda iş zor.

Kemal : Selen sana bir şey mi dedi yani evde tek o vardı?

Asya : Selen bana ne yapabilir ki? Sen de git biricik karının yanına. Sizin ailenize biz çokuz.

Kemal : Ya sen Selen'e niye böyle kotü davranıyorsun. Ne yaptı sana?

Asya : Bizi evden kovdu. Git sor eşine , hatta gel birlikte soralım.

O sırada Selen içerden geldi.

Kemal : Selen sen Asya'yı evden mi kovdun?

Selen : Yok canım sadece daha iyi bir iş buldum sonra beni yanlış anladı çekip gitti. Asya biraz alınganda.

Asya : Hmm doğru ben alınganım. Ya yeter ben böyle iyi bir adama bu kötülükleri yapamam. Ne olursa olsun...

Selen : Asya kendine gel.

Kemal : Sen dur Selen.

Asya : Senin bu biricik karın öyle iğrenç biri ki . Seninle olan çocuğunu yıllar önce bana atıp bir kere bile sormayan bir anne. Sen bu kadına güvenip bir çocuk yapmışsın bir de. Ya anla işte Ufuk sizin oğlunuz. Ama ben büyüttüm. Sırf senin karın mesleki kariyerini yapsın diye atıp gittiği çocuğu.

Kemal : Selen. Sen...

Selen : Beni affet ne olur...

YILLAR SONRA

Selen olanlardan sonra kaybolmuştur. Nerede olduğu bilinmemektedir.Asya ve Kemal evlenmişlerdir hayatlarına mutlu bir şekilde devam etmektedirler. Asya 2 çocuğu da büyütmektedir. Her zaman mutlu bir şekilde hayatlarına devam ederler.

FİNAL

------

@Angelica @Dosi @The_Erinch @BARON男爵 @Tolstoyevski @Gerekli24 @slhttnmtl @Zeyno @Cervantes

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
SEVGİ EMEKTİ
Yeni Bölüm

3.BÖLÜM

Asya : Benim annem yaşıyor nolur onu götürmeyin.Baksanıza teni de sıcak.

Kemal : Asya... Malesef... Daha yeni ölmüş bu yüzden teni sıcak. Lütfen işi zorlarştırma. Arladaşlar morga taşısın.

Başım çok fena dönüyordu. Artık dayanamayıp bayılmışım. Uyandığımda hastane odasındaydım. Uyandığımı gören Ufuk hızlıca yanıma geldi.

Ufuk : Canım annem uyandın mı? Biz de Selen teyzeyle senin uyanmanı bekledik.

Asya : Uyandım annecim. Canım kuzum benim sen korkma ben iyiyim.Hadi sen git koridorda Ahmet'le oyna. Biz de Selen teyzenle konuşalım.

Selen : Başın sağolsun Asya.

Asya : Sağol Selen. Annemi götürdüler mi?

Selen : Sen bayadır baygınsın. Bu yüzden birkaç kişi ikindi namazıyla gömmeye gitti.

Asya : Allah razı olsun onlardan.. Peki sen? Sen ne zaman Kemal'e geri döndün. Ya sen nasıl bir annesin ya?

Selen : Ne olur beni dinle Asya. Çok gençtim ne karar vereceğimi bilmiyordum. Sonra Kemal'in de okumak için Almanya ya geldiğini duydum. Birkaç yıl sonra aynı hastanede staj yaparken yeniden sevgili olduk. Okulumuz bitince evlendik. Sonra bir çocuğumuz oldu "Ahmet". Ben Kemal'e başka bir çocuğumuz olduğunu söylemak çok istedim ama yapamadım. Eğer benim...

Asya : Eğer senin çocuğunuzu atıp giden bir 'anne' olduğunu bilseydi seni boşardı değil mi?

O sırada Asya'nın aklına annesinin olmadığı geldi. İçini derin bir hüzün kapladı. Artık annesinin emekli parası da olmayacaktı. Ne ile geçineceklerdi. Ufuk'a nasıl bakardı.

Selen : Asya ne düşünüyorsun?

Asya : Ne düşünebilirim. Çocuğuma nasıl bakacam ne yapacam bir boşluktayım. Acil bir iş bulmam lazım.

O sırada içeri Kemal geldi.

Kemal : Başın sağolsun Asya.

Asya : Çok sağolun Kemal. Siz de olmasanız

Kemal : Ne demek görevimiz. Bu arada girerken bir şey duydum. Senin işe mi ihtiyacın var?

Asya : Evet de. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Kemal : Benim aklımda tam sana göre bir iş var eğer kabul edersen. Bizim çocuğun bakıcısı işi bıraktı. Sen onun yerine bizim çocuğun bakıcılığını yapabilir misin?

Asya : Ama zaten benim bir çocuğum var. Onu ...

Kemal : Sadece sen değil zaten o da gelecek. Siz bizim evin müştemilatında kalırsınız. Hem birbirlerine çok sevmişler Ahmet ve Ufuk. Selen sen ne diyorsun?

Selen belli ki bizim evlerine yerleşme fikrini sevmemişti.

Selen : Sen bilirsin...

EERTESİ GÜN

Asya birkaç eşyasını da alıp müştemilata yerleşir. O sırada içeri Selen girer.

Selen : Asya sana çok iyi bir iş buldum. Sen burdayken olmaz. Ben yapamıyorum.

Asya : Ne oldu oğlum dar mi etti koskoca evi. Senin anneliğine de sana da...

Selen : Yeter be ... Acın yeni diye bir şey söylemedim ama artık yeter. Ben sana zorla mı bak dedim çocuğa. Sen istedin.

Asya : Küstah. Nankör. O çocuk benim zaten. İyiki annesi benim. Tamam ben çocuğumu da alırım giderim buralardan merak etme giderim buralardan.

Ne yapacaktım. Üzerimde üç kuruş param yoktu. Elime valizimi de alıp aşağı indim. Benim evden çıktığımı gören Kemal arkamdan koşarak geldi.

Kemal : Asya nereye gidiyorsun? Ne oldu bir şey mi oldu?

Asya : Ben yapamam burda iş zor.

Kemal : Selen sana bir şey mi dedi yani evde tek o vardı?

Asya : Selen bana ne yapabilir ki? Sen de git biricik karının yanına. Sizin ailenize biz çokuz.

Kemal : Ya sen Selen'e niye böyle kotü davranıyorsun. Ne yaptı sana?

Asya : Bizi evden kovdu. Git sor eşine , hatta gel birlikte soralım.

O sırada Selen içerden geldi.

Kemal : Selen sen Asya'yı evden mi kovdun?

Selen : Yok canım sadece daha iyi bir iş buldum sonra beni yanlış anladı çekip gitti. Asya biraz alınganda.

Asya : Hmm doğru ben alınganım. Ya yeter ben böyle iyi bir adama bu kötülükleri yapamam. Ne olursa olsun...

Selen : Asya kendine gel.

Kemal : Sen dur Selen.

Asya : Senin bu biricik karın öyle iğrenç biri ki . Seninle olan çocuğunu yıllar önce bana atıp bir kere bile sormayan bir anne. Sen bu kadına güvenip bir çocuk yapmışsın bir de. Ya anla işte Ufuk sizin oğlunuz. Ama ben büyüttüm. Sırf senin karın mesleki kariyerini yapsın diye atıp gittiği çocuğu.

Kemal : Selen. Sen...

Selen : Yalan... yalan söylüyor.

Selen o sırada Asya'ya saldırdı. Asya da kendini korumak için Selen'i hızlıca iter. Ayağı takılan Selen bahçede mermerin kenarına hızlıca başıni çarpar. Yere düşer. Asya kalkmasını beklerken kımıldamadan durduğunu fark eder.Kemal yere eğilir. Başını çarptığı yerin kanadığını fark eder.

Kemal : Sen ne yaptın Asya...

3.Bölüm Sonu
------

@Angelica @Dosi @The_Erinch @BARON男爵 @Tolstoyevski @Gerekli24 @slhttnmtl @Zeyno @Cervantes
Işık hızıyla ilerliyor konu...
Çok hızlı geçiyor konular.
Asyanında başına gelmeyen kalmadı.

Eline sağlık;kolay gelsin @Mircan Saye

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Heyecanı kes :J Bakalım Selene ne olacak emeğine sağlık @Mircan Saye :ok:
Çok teşekkürler yorumların için... 🤗
Hıkaye gittikçe daha şekilleniyor amm bakalım neler olacak. Okuyor olmana sevindim.
------

Işık hızıyla ilerliyor konu...
Çok hızlı geçiyor konular.
Asyanında başına gelmeyen kalmadı.

Eline sağlık;kolay gelsin @Mircan Saye
Teşekkürler abi @The_Erinch 😊

Evet biraz hızlı ilerliyor gibi ama artık yeni bölümden itibaren hikaye seyrini güzelleştirecek..

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
@Mircan Saye nasıl bölümdü soluksuz okudum valla Asyacım ah başıma gelmeyen kalmadı yaa bakalım diğer bölümde neler olacak

• Harika

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
SEVGİ EMEKTİ
YENİ BÖLÜM | 13 OCAK PERŞEMBE 15.00

4.BÖLÜM FRAGMAN

Asya : Neden bana inanmıyorsun ? Senin çocuğun diyorum.

Kemal : Benimle Selen'in çocuğu olması imkansız. Anla işte. Biz gençken hiç birlikte olmadık hatta onunla sevgili bile olmadık.

Asya : Ama nasıl ? Siz lisede sevgili değil miydiniz?

Kemal : Yok değildik. Yani eski konular ama ...

Asya : Ne eski konular. Selen bana hep sizden bahsediyordu. Seninle nasıl güzel ilişkisi olduğundan.

Kemal : Ben lisede ona aşık değildim ki sana aşıktım sen de biliyorsun. Ama sen beni reddedince o okuldan ayrılmak istedim ve yurt dışında okumaya gittim. Kusura bakma eskiyi açtım.

Asya : Sen bana hiç söylemedin ki lisede.

Kemal : Nasıl? Ben senin defterinin arasına hep aşk mektupları koyuyordum. Sonra sen benim defterim arasına bir mektup koymuşsun ve senden uzak durmamı yazmıştın. Bu yüzden ben de hiç seninle...

Ben nasıl bir tuzağın içine düşmüştüm. Selen Kemal'in bana aşık olduğunu benim de onu deli gibi sevdiğimi bile bile aramıza girmişti. Benim adıma mektup yazıp onun defterinin arasına koymuş olmalı.Peki Ufuk. Gerçekten onun çocuğu değilse Ufuk kimin oğlu...
------

@Angelica @Dosi @Zeyno @The_Erinch @BARON男爵 @Gerekli24 @Tolstoyevski

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
SEVGİ EMEKTİ

4.BÖLÜM FRAGMAN

Kemal : Benimle Selen'in çocuğu olması imkansız. Anla işte. Biz gençken hiç birlikte olmadık hatta onunla sevgili bile olmadık.

Asya : Ne eski konular. Selen bana hep sizden bahsediyordu. Seninle nasıl güzel ilişkisi olduğundan.

Kemal : Ben lisede ona aşık değildim ki sana aşıktım sen de biliyorsun. Ama sen beni reddedince o okuldan ayrılmak istedim ve yurt dışında okumaya gittim. Kusura bakma eskiyi açtım.

Kemal : Nasıl? Ben senin defterinin arasına hep aşk mektupları koyuyordum. Sonra sen benim defterim arasına bir mektup koymuşsun ve senden uzak durmamı yazmıştın. Bu yüzden ben de hiç seninle...

Ben nasıl bir tuzağın içine düşmüştüm. Selen Kemal'in bana aşık olduğunu benim de onu deli gibi sevdiğimi bile bile aramıza girmişti. Benim adıma mektup yazıp onun defterinin arasına koymuş olmalı.Peki Ufuk. Gerçekten onun çocuğu değilse Ufuk kimin oğlu...
------

Heyecanlı bir bölüm geliyor Selen'in bir haltlar karıştırdığını ve çocuğun Kemal den olmadığını tahmin etmiştim bakalım daha neler olucak ;)

• Harika
Reactions: Angelica and STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Heyecanlı bir bölüm geliyor Selen'in bir haltlar karıştırdığını ve çocuğun Kemal den olmadığını tahmin etmiştim bakalım daha neler olucak ;)
Evet baya heyecanlı bir bölüm olacak. Asya'nın artık daha güçlü olacağı bölümler geliyor.

• Harika
Reactions: Zeyno

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
SEVGİ EMEKTİ

4.BÖLÜM FRAGMAN

------

Ortalık karışıuyor pislik Selen yaa

• Harika