M TV Sevgi Emekti - Yeni Bölüm | 2. Bölüm "Emek , sözleri özgür bırakacak kadar sevmekmiş."

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,981
Puanı
610
Screenshot_20211222-173353_Canva.jpg

SEVGİ EMEKTİ
YENİ BÖLÜM

Sevgi emekmiş. Emek ise vazgeçmeyecek kadar ama Emek sözleri özgür bırakacak kadar sevmekmiş. Can Yücel

2.BÖLÜM
Ufuk koşarak yanıma geldi ve sarıldı.

Kemal : Merhaba ufaklık. Asya senin oğlun mu?

Bir an ne cevap vereceğimi bilemedim. Ama sonra Ufuk'u yanıma aldım.

Asya : Evet... Evet benim oğlum.

Kemal : Maşallah çok tatlı. Asya annenin durumu şu an stabil , bizim denetimimizde olması gerek.

Asya : Yani iyileşecek değil mi?

Kemal : Biz elimizden geleni yapacağız. Sen çocuğu da al bekleme yerine geç. Yazık çocuk da perişan olmasın.

Ufuk'u da alıp , Melehat teyze ile birlikte bekleme yerine geçtik. Sonra Ufuk aç olduğunu söyleyince kantine geçip tost yaptırmaya gittim. Siparişi verdikten sonra kantindeki kirli bir masaya oturdum.

Çok yorgundum. Bugün neler de oldu böyle. Hepsinin bir rüya olmasını çok isterdim. Peki gerçekten istermiydim? Evet lise de Kemal'i çok sevmiştim. Ama o bunu hiç bilmemişti. Hem en yakın arkadaşımla sevgiliydi nasıl söylerdim ki!

Onca yıl sonra onu yeniden görmek o kadar güzeldi ki. Ben onu yıllarca aradım. Demek doktor olmuş. Belliydi zeki bir çocuktu liseyde. Ama ben ondan bir şey saklamamıştım ki , onu çok aramıştım ama yurt dışında olduğunu öğrenince ona nasıl ulaşabilirdim ki.

Ufuk'un onun oğlu olduğunu söyleyebilecek miydim peki ? Ama ya Ufuk ; annesi olmadığımı öğrenirse. Ben onu kendi çocuğum gibi büyüttüm. Sırf o var diye yıllarca evlenmedim. Annemin yanında ne zorlukla onu büyüttüm. O benim öz evladım olmayabilirdi ama olsun her şey kanbağıyla mı oluyor!..Ben ona doğurmadan annelik yaptım.Ben ona sevgimi verdim. Zaten sevgi emek değilmiydi?

Ben oğlumu , Ufuk'umu kaybedebilirmiydim. Bunu göze alamazdım. Ya babası Kemal , Ufuk'un oğlu olduğunu öğrenirse ya benden ayırırsa. Ama bu gerçeğı nereye kadar saklayabilirdim ki.

2013 Ekim - Asya'nın Evi

Selen : Ben bu bebeğe bakamam, benim büyük hayallerim var. Kemalle ayrıldık zaten.

Asya : Ne diyorsun sen Selen. Buncacık bebeyi bırakıp gidecek misin?

Selen : Kızım daha ben 17 yaşındayım. Ne yapacağım çocuğu. Al çok istiyorsan sen büyüt çocuğu.

Asya : Bırakacak değiliz ya bebeği bu halde, değil mi anne?

Asya annesinde olumlu yanıt almak çok istiyordu.

Sare Teyze : Tamam kızım , birkaç ay bizde kalsın. Sonra bakarız duruma.

Selen : Çok sağolun ya. Bu arada ben Almanya'ya teyzemin yanına gideceğim , eğitimimi orda devam ettireceğim. Beni çok rahatsız etmeseniz...

Asya : Sus... Tamam. Sana arkadaş dediğim güne... Çık git burdan , vicdansız , merhametsiz. O bebeğin annesi bundan böyle benim. Rahat ol sen! Oku sen okulunu!

GÜNÜMÜZ

Geçmişte olanları hatırlayadururken tost siparişi verdiğimi unutmuştum. Hemen kantinciye doğru yöneldim. Parayı verdim ve tostu alıp yavaş adımlarla yukarı çıktım.

Bekleme yerine geldim ve Ufuk'a tostunu yedirmeye başladım. O sırada önümden 4 yaşında bir çocuk koşarak geçti. Çocuk çok tatlıydı. Daha kime doğru koştuğuna bakarken Kemal'in de ona doğru yöneldiğini fark ettim.

Kemal : Canım oğlum mu gelmiş. Gel babacım.

Demek evlenmiş. Hem de bir oğlu da olmuş. Nasıl yani Ufuk'umun bir kardeşi mi varmış. Acaba kiminle evlenmişti. Benden güzel miydi? Bunları neden beni ilgilendiriyordu ki! Sonuçta o ailesini kurmuş. Daha böyle düşünürken. Karşıdan uzun boylu , sarı saçlı baya bakımlı bir kadının Kemal'e doğru gelip sarıldığını gördüm. Gözlerime inanamıyordum. Bu oydu. Bu Selen...

Selen : Aşkım.. bak sana oğlumuzu getirdim.

Kemal : Hoşgeldiniz hayatım.Bak burda kim var. Bizim liseden arkadaş.

Selen beni görünce gözleri faltaşı gibi açıldı. Yanımda uyuyan çocuğun kendi çocuğu olduğunu fark etti. Benim yanıma gelmek istemiyordu belli ama Kemal gelince o da yavaş adımlarla yanıma geldi.

Selen : Mer... Merhaba Asya.

Asya : Selen , defol git yanımdan. Seninle uğraşacak hiç halim yok. Sen zaten aileni kurmuşsun.

Kemal benim ona olan tavrımı gorünce şaşırdı.Bu sırada içeriden bir doktor geldi.

Doktor : Sare Gençoğlu'nun yakını kimler.

Asya : Buyrun benim. Annem nasıl?

Doktor bey üzgün bir ifadeyle ; "Malesef..Kaybettik."

Asya : Siz ne diyorsunuz ya. Kemal benim annem iyiydi. Ben gördüm benim annem iyi. Yooo. Yookk. Siz yalan söylüyorsunuz...
"ANNEEEEEEEE"

Anneme doğru hızlıca koştum. Üstünü bir örtüyle kapatmışlardı. Hemen örtüyü açmaya çalıştım. Ama arkadan beni tuttuklarını fark ettim. Bende koynuna doğru yaklaştım ve sımsıkı sarıldım...
"ANNEEEEEEEMMMM"

2.BÖLÜM SONU
------

@Angelica @Dosi @Zeyno @Tolstoyevski @The_Erinch @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @Cervantes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Aslında iyi dizi olur bu seneryodan 🤭🤭🤭 Ama sende herşeyi pat pat açıklıyorsun

Az merak katsana çocuk asyanın değil, çocuk selinin, babası kemal.. Hemencecik söyledin 🤷
Onun dışında net ve sürükleyici olmuş, emeğine sağlık @Mircan Saye

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,981
Puanı
610
Aslında iyi dizi olur bu seneryodan 🤭🤭🤭 Ama sende herşeyi pat pat açıklıyorsun

Az merak katsana çocuk asyanın değil, çocuk selinin, babası kemal.. Hemencecik söyledin 🤷
Onun dışında net ve sürükleyici olmuş, emeğine sağlık @Mircan Saye
Teşekkür ederim abi 🤗
Evet iyi bir senaryo çıkabilir ama..
İşte normal dizilerden farkım hemen açıklamam😁
------

Eline sağlık @Mircan Saye çooook uzun olmuş :A
Teşekkürler @Dosi 😊
Ama bir gün iki bölümü de okuyup yorumlarını almak isterim.
@Tolstoyevski ilk bölümü okumuştu. Bu bölümü de okur umarım.😊

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Teşekkür ederim abi 🤗
Evet iyi bir senaryo çıkabilir ama..
İşte normal dizilerden farkım hemen açıklamam😁
------

Teşekkürler @Dosi 😊
Ama bir gün iki bölümü de okuyup yorumlarını almak isterim.
@Tolstoyevski ilk bölümü okumuştu. Bu bölümü de okur umarım.😊
Senaryo okuma huyum çok yok, hele bi de böyle uzun olanı :A Fav10 apartmanı kısa ve eğlenceli geliyor bana :A

• Harika
Reactions: STAR