Apple TV+ Severance - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
s-b1dcff949b64468cb3973155553b91253702c133.jpg

Apple TV+'ın yeni bilim kurgu dizisi Severance, az zamanda çok ses getirerek platformun prestijli işleri arasına adını yazdırdı.

Dan Erickson zihninin ürünü olan dizinin yönetmen koltuğunda Ben Stiller oturuyor. İş ve özel hayatın sıra dışı bir şekilde ayrıştırıldığı dizinin başrolünde Adam Scott yer alırken Oscar ödüllü oyuncular Christopher Walken ve Patricia Arquette, Emmy ödüllü John Turturro kadrodaki diğer önemli isimler arasındalar...

İlk sezonu 9 bölüm süren diziyle ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz.

Önemli Not: Spoiler içeren bilgilerin mutlaka spoiler butonu içerisinde yazılması gerekmektedir.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Çok iyi başladı dizi. Çok ilginç ve özgün bir konusu var. Kurgulanış şekli de ilk bölüm epey umut verdi. Umarım diğer bölümler de aynı düzeyde devam eder. :Z

9/10

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Güncel dönemde çıkan en kaliteli dizilerden birisi, zaten jeneriği bu kadar mükemmel olan bir dizi kötü çıkamazdı. :A Unutmazsam genel bir yorum yapacağım…

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Maşallah dediğim dizi üç bölüm yaşamıyor. :A

Dizinin en iyi bölümü ilk bölümdü bence. Sonra yavaş yavaş konu açıldıkça düşüşe geçmeye başladı. Aşırı kasvetli atmosferi beni çok boğuyor. Dizinin kendine mesele ettiği şeyler anlaşıldı, gerisi top çevirmece gibi geliyor. Dizi yerine film olsaymış daha iyiymiş gibi...