Sevdim Seni Bir Kere'nin Yayın Saati Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
79289292-724b-4b3a-838d-e425fd8b0aac.jpg

Star TV'nin yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere'nin yayın saati belli oldu.

Yapımcılığını MGA Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Didem Özkavukçu, Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı, Çağdaş Serter, Şirin Çetinel, Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan Nalbant'ın paylaştığı yapım, hafta içi her gün 17.00'de ekranlara gelecek.

Öte yandan dizinin bu saat dilimindeki rakipleri ise 'Zuhal Topal ile Sofrada' (FOX), 'Esra Erol'da' (ATV), 'Seda Sayan ile Yemekteyiz' (TV8), 'Damat Bayıldı' (Show TV) ve 'Aşk-ı Memnu' (Kanal D).

Sevdim Seni Bir Kere, ilk bölümüyle 9 Eylül Pazartesi 17.00'de Star'da!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Keşke bu diziyi ağustosta yayına sokup izleyici çekselerdi, rakipleri çok güçlü. Aralarından sıyrılacağını düşünmüyorum.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
rahmetli Beni Affet'in saati :A Ne koydularsa tutmadı 2019'da gündüz kuşağı, mecburen eski güvenlilir yuva Focus Film'e döndüler :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and kerem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Modern zamanın efsane üçlüsü :bhr:
Aynen bu üçlü çok başka...
Ama bu üçlünün ustaları da Ferhunde Hanımlar ve Bizim Evin Halleri'dir...

Ben ilkokula yeni başlamıştım 2000 2001 falandı BEH ilk başladığında trtde öğlenleri çıkardı 15 dk lık bölümleri vardı çok komik ve sıcak bir işti, öyle bir tuttu ki nerelere geldi...
Sonra kanal 1'e transfer olunca da iyice uçtu ama Misket ölünce de tadı kaçtı maalesef atv'de. :bilmem:

• Beğendim
Reactions: ozmoturk

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Aynen bu üçlü çok başka...
Ama bu üçlünün ustaları da Ferhunde Hanımlar ve Bizim Evin Halleri'dir...

Ben ilkokula yeni başlamıştım 2000 2001 falandı BEH ilk başladığında trtde öğlenleri çıkardı 15 dk lık bölümleri vardı çok komik ve sıcak bir işti, öyle bir tuttu ki nerelere geldi...
Sonra kanal 1'e transfer olunca da iyice uçtu ama Misket ölünce de tadı kaçtı maalesef atv'de. :bilmem:

Hiç izlemedim ama nesilden nesile aktarıldı resmen, oradaki oyuncuların çoğu tiyatro ve Ankara kökenli olduklarından bu yapımlarda az yada çok rol aldılar.

• Beğendim
Reactions: offensive