Sevdaluk'un Yeni Bölümü Bu Akşam Yayınlanmaktan Vazgeçti!

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Logo degismeyecekti ki sadece efekt ekleyeceklerdi ve grafik tema değişiyordu. :) Keşke gelecek yıl Logo da değişse Vadi'de gelecek gelecek yıl.
Transfer yapacaklarina yeni dizi alsinlar vadiye saydiklari parayla cok iyi diziler yapabilirlerdi ay yapimla anlasabilirlerdi mesela eminim vadiden ucuza gelirdi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Transfer yapacaklarina yeni dizi alsinlar vadiye saydiklari parayla cok iyi diziler yapabilirlerdi ay yapimla anlasabilirlerdi mesela eminim vadiden ucuza gelirdi
Vadi kendi kanalında bitmeli Vadi gelsin Show TV'ye. Yeni diziler de ayrıca yapsın Show TV Vadi etkisi ile iyi tanıtım yaparlar ATV Vadi sayesinde kaç dizi tutturdu biliyormusun. :) @SERHAT3456

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Vadi kendi kanalında bitmeli Vadi gelsin Show TV'ye. Yeni diziler de ayrıca yapsın Show TV Vadi etkisi ile iyi tanıtım yaparlar ATV Vadi sayesinde kaç dizi tutturdu biliyormusun. :) @SERHAT3456
kac dizi tutturdu :D sayda bilelim :D oyle seymi olur ya anca ilk bolumunu izletir sonra isteyen izletir istemeyen izlemez :D

semre

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
491
Puanı
184
Sevdaluk ilk bolum pahali oldu 2 ci bolumden itibaren fiyatlar dustu artik sadece ilk bolum icin 1.5 milyon para harcanmis Show tv degisim yapmadi cunki bazi projeler bitiyor ama kanal degisim yapa bilir ne zaman bilmiyorum ama Show Pusunu almasi kanal ici ilac gibi gelecektir elbet yeni sezonda yine bol dizi baslicak zaten ay yapim tims avsar film koliba film ile proje yapacaklar focus film de dizi yapiyor biraz sabredin bence

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Karadayı , Kaçak ikiside düşük başladı yükseldi nasıl yükseldi peki? :)
Evet insanlar vadinin reklaminda fragmanlari gordu uuuu bu vadinin reklam arasinda yayinlaniyosa izlerim diyerekten 2. Bolumden itibaren izlemeye basladi :D iyi baslamak veya iyi rating almak icin reklam yeterli degil saglam olmak lazim oyle olsa ben onu cok sevdimde tutardi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Evet insanlar vadinin reklaminda fragmanlari gordu uuuu bu vadinin reklam arasinda yayinlaniyosa izlerim diyerekten 2. Bolumden itibaren izlemeye basladi :D iyi baslamak veya iyi rating almak icin reklam yeterli degil saglam olmak lazim oyle olsa ben onu cok sevdimde tutardi
Yahu etkisi var diyorum. :bağır: 16 Reyting alan dizi 4 Reyting ilgi çekse diziye kayar. :) Yani en basit hesapla. :)