Sevdaluk Dizisine Yepyeni Bir Oyuncu Katılacak !

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oğlum senin izlediğin bazı diziler şuan bu reytingleri alamıyor. O zaman senin dizilerin nasıl hayatta hala bi de bakim onu bana. :D
A.Ş.K var reyting alamayan yarın bitiyor. :D İnadına Yaşamak final bile yapmayabilir. :F Galip'in durumu iyi. Hem maliyetsiz bir iş zaten. :) İntikam da Beren faktörüyle devam ediyor. :) Sevdaluk'un tuttuğunu söyleyemeyiz. İki grupta da 4 civarı almak çok da iyi sayılmaz ama devam ettirir kendini yani. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,622
Puanı
1,061
A.Ş.K var reyting alamayan yarın bitiyor. :D İnadına Yaşamak final bile yapmayabilir. :F Galip'in durumu iyi. Hem maliyetsiz bir iş zaten. :) İntikam da Beren faktörüyle devam ediyor. :) Sevdaluk'un tuttuğunu söyleyemeyiz. İki grupta da 4 civarı almak çok da iyi sayılmaz ama devam ettirir kendini yani. :D
Sevdaluk tutmadı diyemezsin, şuan kanalının en iyi 2 ya da 3.dizisi sanırım. O yüzden tutmadı diyemeyiz. Bu hafta da artacak inşallah. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sevdaluk tutmadı diyemezsin, şuan kanalının en iyi 2 ya da 3.dizisi sanırım. O yüzden tutmadı diyemeyiz. Bu hafta da artacak inşallah. :D
Show'a göre düşündüğümüzde haklısın gerçi Kanal D'de de devam ederdi. :D Ama oranları beklenenden düşük onu söylemek istiyorum. :D Bu hafta my'nin yokluğunda bir zahmet artmalı zaten. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,622
Puanı
1,061
Show'a göre düşündüğümüzde haklısın gerçi Kanal D'de de devam ederdi. :D Ama oranları beklenenden düşük onu söylemek istiyorum. :D Bu hafta my'nin yokluğunda bir zahmet artmalı zaten. :D
Muhteşem ile kitlesi bir değil bence ama artacaktır o olsa da artacaktır. ;)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
İlk haftadaki süpriz çıkışın ardından düşüşe geçti bakalım toparlanabilcekmi dizi

Forum İstatistikleri

Konular
170,350
Kullanıcılar
8,416
Son Üye
kellegurmesi