Seul'de TIMS & B Productions Rüzgarı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
70186

"Bir Zamanlar Çukurova" ve "Gülperi" dizileri Seul Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday gösterildi!

Yapımcılığını Tims & B 'nin, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği, başrollerini Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu,Turgay Aydın ve Selin Yeninci'nin paylaştığı "Bir Zamanlar Çukurova" ve yine yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Erkan Bektaş gibi isimlerin yer aldığı "Gülperi" dizileri Seul Uluslararası Drama Ödülleri’nde en iyi drama ödülüne aday gösterildi.

28 Ağustos'ta gerçekleşecek ödül töreninde 'Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncusu Uğur Güneş'te en iyi erkek oyuncu dalında aday gösterilerek gecede Türkiye’yi temsil edecek.

Kaynak: Medyatava

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gülperi denilen dizi 4-5 dizinin kopyalanması. Ben bu dizinin anlattıklarını başka dizilerin 3-5 sahnelerini izleterek anlatabilirim. O kadar sıradan. Rezalet:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Totoondan reyting uydura uydura kendine fenomen dedirtiyon:A
Yavrum kıskanmayın başarı kıskanılır. Beni sektörden birçok isim takip ediyor hadi fanları o şekilde kandırıyorum ya sektör isimlerini. Ben işimi aşkla yapıyorum bir iki diziyi değil tüm dizileri kucaklıyorum. Daha da yükseleceğim ve siz çatlamaya her dem devam :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Yavrum kıskanmayın başarı kıskanılır. Beni sektörden birçok isim takip ediyor hadi fanları o şekilde kandırıyorum ya sektör isimlerini. Ben işimi aşkla yapıyorum bir iki diziyi değil tüm dizileri kucaklıyorum. Daha da yükseleceğim ve siz çatlamaya her dem devam :A
Kızsektör dedin de aklıma geldi bugün @ozgur2113 ün sedefin kaç bin TL ödedik neymiş instagramda reklamımızı yapmış ayol içim gitti onun o tipine o para verilir mi. Ss @serhatt @Aserat @xBUGRAx