Seul Drama Ödülleri'nden 'Çukur'a Özel Ödül!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
FCNlK1CXIAYn-Ic

Show TV'nin geçtiğimiz aylarda final yapan dizisi Çukur'a özel ödül!

Güney Kore'nin en önemli TV ödülü olan Seul Drama Ödülleri bugün 16. kez gerçekleşti. Güney Kore'nin kendi dizilerinin yanı sıra pek çok ülkeden yapımın da aday olduğu törende Özel Ödül'ün sahibi 'Çukur' oldu. Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli ve yönetmeni Sinan Öztürk pandemi kuralları nedeniyle geceye katılamadığı için teşekkür konuşmalarını video yoluyla yaptı.

Çukur, bu yıl 'Kırmızı Oda' ve 'Emanet' ile birlikte En İyi Dizi dalına aday olan üç Türk dizisinden biri olmayı başarmıştı.

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: ömer karataş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Çukur'u baştan sona Sinan Öztürk mü yönetti? Sanki yönetmeni farklıydı diye hatırlıyorum? (b)

Kocaman tebrikler diziye, dört sezon boyunca ülkemizde de ilgiyle izlendi. Hak edilmiş bir başarı diyebiliriz. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Tebrikler. Kırmızı Oda da Ay Yapım dizisi olsa kesin ödül alırdı bu organizasyonla araları iyi. :A Ama şaka bir yana kazanamasa bile böyle önemli bir organizasyona aday olabildiği için takdiri hak ediyor. :Z

• Güldürdün
Reactions: cookies

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Tebrikler. Kırmızı Oda da Ay Yapım dizisi olsa kesin ödül alırdı bu organizasyonla araları iyi. :A
Araları o kadar iyi ki ödül alan bütün türk yapımlar AyYapım dizileri yani Çukur sadece AyYapım sayesinde orada.
2012-Ezel
2014-Medcezir
2016-Kara Sevda
2017-Cesur ve Güzel
2019-Çarpışma

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
'Çukur'u baştan sona Sinan Öztürk mü yönetti? Sanki yönetmeni farklıydı diye hatırlıyorum? (b)

Kocaman tebrikler diziye, dört sezon boyunca ülkemizde de ilgiyle izlendi. Hak edilmiş bir başarı diyebiliriz. :X
Araları o kadar iyi ki ödül alan bütün türk yapımlar AyYapım dizileri yani Çukur sadece AyYapım sayesinde orada.
2012-Ezel
2014-Medcezir
2016-Kara Sevda
2017-Cesur ve Güzel
2019-Çarpışma
Ödül konuşması:

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860

Sadece 2. sezonu Özgür Sevimli ile birlikte yönetmiş geri kalanında tek başına yönetmiş.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Tebrikler. Kırmızı Oda da Ay Yapım dizisi olsa kesin ödül alırdı bu organizasyonla araları iyi. :A Ama şaka bir yana kazanamasa bile böyle önemli bir organizasyona aday olabildiği için takdiri hak ediyor. :Z
Aynen öyle :A Bu seul denen organizasyona zaten yapımcılar kendileri başvuruyor :A
------

2012-Ezel
2014-Medcezir
2016-Kara Sevda
2017-Cesur ve Güzel
2019-Çarpışma
Ay yapım kendisi başvuruyor düzenli olarak :A