Settar Tanrıöğen'den Korkutan Haber!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,741
Puanı
1,061
17069196-1200x824.jpg

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde rol alan Settar Tanrıöğen'den korkutan haber!

"Abdullah" karakterine hayat veren 63 yaşındaki sanatçının dün akşam beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı. Dizinin eski oyuncusu Ebru Destan, Instagram'dan yaptığı açıklamada Tanrıöğen'in ameliyata alındığını, ameliyatın iyi geçtiğini takipçileriyle paylaştı.

Biz de Fav10.net ailesi olarak Settar Tanrıöğen'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

GE1cN9XWcAATwIl

Haberi görünce şok oldum, hele ki dünkü bölümün üstüne denk gelmesi ilginç bir tesadüf oldu. Çok geçmiş olsun. :(
------

Gelen son bilgilere göre yaptığı ağır diyet nedeniyle vücudu tuzsuz kaldığı için bir süredir halsizlik, denge kaybı ve hafıza güçlüğü sorunları yaşıyormuş ve şikayerleri son bir haftada artmış. Hastaneye kaldırılınca beyin damarlarından birinin tıkalı olduğu görülmüş. Ameliyatı iki saat sürmüş ama neyse ki sağlık durumu iyiymiş, bir hafta dinlenecekmiş.

Çok üzüldüm sevdiğim bir sanatçıdır. Umarım biran önce toparlanır

Bölüm senayosunda da kalp krizi geçirmişti, gerçekten ilginç bir tesadüf olmuş çok geçmiş olsun.

Dün dizide kalp krizi geçirdikten sonra bugün bu haberle karşılaşınca tuhaf oldum :( Büyük geçmiş olsun.