Serkan Çayoğlu, ES Film'in Yeni Dizisinde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
69752

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisi belli oldu!

Kanal 7’de Bir Garip Aşk adıyla yayınlanan fenomen Hint dizisi Iss Pyaar’dan uyarlanacak olan projenin hazırlıkları son hız devam ediyor. Senaristliğini Eda Tezcan'ın yazacağı dizide 'Arnav' karakterini Serkan Çayoğlu canlandıracak.

Yeni sezonda devam edeceği açıklanan 'Halka' dizisinin akıbetinin ne olacağı ise merak konusu. Hatırlanacağı üzere diziden birçok isim de ayrılmıştı.

İsmi henüz netleşmeyen dizinin kanalı da belli değil.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Selin kolonyamız bu kez de @MEnes yoldaşımız için hizmete hazırdır :( @Sherlock @Çiğdem

selin-kolonya-limon-pvc-400-ml-temizlik-maddemeleri-seln-306-82-B.jpg
Diziden ayrılma olunursa buna niye şaşırır ki insan? çünkü
Sezon finalinde Hümeyra vurulmuştu, diziden ayrılmasi mantıklı. Bir hesaplaşma vardı ve o sahnede bir çok kişi ölecektir.
Cihangir, Kaan ve Çağatay'da alevler içinde kalmıştı yani onunda diziden ölerek ayrılması mantıklı geliyor.
Tabiki bir çok oyuncunun çıkacak olması olumsuz etkiler diziyi ama planlanmış bir senaryo var ve sezon finalini izleyen herkes kadronun eksilişininin ani bir değişiklik olmadığını bilmeli. Bazı diziler var, her sezon bambaşka bir hikayeye yol alıyor, Halka'da bu durum söz konusu olabilir ama açıkçası ben sezon finalini izlerken final havası sezmiştim.Benim için eksik kalan havada kalan pek hikaye yoktu.
Kaan tüm gerçekleri öğrenmişti. Cihangir, Hümeyra ve Kaan ile ilgili tüm detayları öğrendik. Eksik kalan şeyler Bahar'ın hikayesi. Müjde'de babası ile ilgili gercekleri finalde öğrenmişti.
Yeni sezonda dizi devam edecekse izlerim yine. Şuan Kuzgun haricinde izlemeyi düşündüğüm dizi yok.
@MEnes @turkuazz @batuhankaralar @soo @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Selin kolonyamız bu kez de @MEnes yoldaşımız için hizmete hazırdır :( @Sherlock @Çiğdem

selin-kolonya-limon-pvc-400-ml-temizlik-maddemeleri-seln-306-82-B.jpg
Haberin doğru olma ihtimali pek mümkün gelmiyor. Adam böyle bir projeyi senaryonun o şekilde bittiği bir yerde yarıda mı bırakacak yani. Ki 2. sezon çılgın bir sezon olma ihtimali çok yüksek yaşananları düşününce. Cihangir karakteri dizinin bel kemiği, olmazsa olmazı. Böyle önemli bir karakter ve hikaye bu durumdayken oyuncu diziden ayrılırsa o saçma Hint dizisi uyarlaması için, bende kelimeler biter kardeş. Böyle bir efsaneyi eğer o Hint dizisi uyarlaması için terk etmişse Serkan Çayoğlu da gelmiş geçmiş en çapsız, vizyonsuz oyuncular listesinde başı çekmiş olur benim için. Neyse şurda 2 hafta falan var heralde çekimlerin başlamasına. Çekimler başlasın da akıbetini öğrenelim artık dizinin. Her yerden haber çıkıyor, yapımcı açıklama yapmıyor çok sıktı bu iş...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Diziden ayrılma olunursa buna niye şaşırır ki insan? çünkü
Sezon finalinde Hümeyra vurulmuştu, diziden ayrılmasi mantıklı.Cihangir, Kaan ve Çağatay'da alevler içinde kalmıştı yani onunda diziden ölerek ayrılması mantıklı geliyor.
Tabiki bir çok oyuncunun çıkacak olması olumsuz etkiler diziyi ama planlanmış bir senaryo var ve sezon finalini izleyen herkes kadronun eksilişininin ani bir değişiklik olmadığını bilmeli. Bazı diziler var, her sezon bambaşka bir hikayeye yol alıyor, Halka'da bu durum söz konusu olabilir ama açıkçası ben sezon finalini izlerken final havası sezmiştim.Benim için eksik kalan havada kalan pek hikaye yoktu.
Kaan tüm gerçekleri öğrenmişti. Cihangir, Hümeyra ve Kaan ile ilgili tüm detayları öğrendik. Eksik kalan şeyler Bahar'ın hikayesi. Müjde'de babası ile ilgili gercekleri finalde öğrenmişti.
Yeni sezonda dizi devam edecekse izlerim yine. Şuan Kuzgun haricinde izlemeyi düşündüğüm dizi yok.
@MEnes @turkuazz @batuhankaralar @soo @Sherlock
Şimdi sezon finalini izleyenler için dediğin gibi Hümeyra'da problem yok. O ayrılacak 6 isimden (Terzi hariç) hepsinin ayrılma ihtimaline bir şey diyemem. Ama Cihangir'in ayrılması Kaan'ın yalnız kalması diziyi baya etkiler. Bence Cihangir'in bile ayrılacağı önceden planlanmamıştır. Belki diğer 6 isim planlanmış olabilir ama büyük Halka senaryosuna geçileceği düşünülürse Cihangir'in senaryoda yeri olması gerekiyor. Kaan tek başına mücadele edemez sonuçta. Keza Çağatay da yaralanmıştı, belki o da öldü yani. Hal böyle olunca bu haber bana pek olası gelmiyor. Ama yine de tabi senaristlere güvenim tam diziyi elbette izleyeceğim.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Dosi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hint dizisi nedir ya... Cidden Serkan Çayoğlu o dizi için Halka'yı terk etmişse, eğer bu da senaryo gereği değilse tüylerim diken diken olur, kanım donar... :A
Sen bir sezon fınalını tekrar incele ve gitmesi gerektiğini inan gel :A :A :A @Sherlock

Bir de dizide herkesi yolladılar ve kalan oyuncularıda başka diziye yollamaya devam ediyorlar bişi anlamadım ayoll :F @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen bir sezon fınalını tekrar incele ve gitmesi gerektiğini inan gel :A :A :A @Sherlock

Bir de dizide herkesi yolladılar ve kalan oyuncularıda başka diziye yollamaya devam ediyorlar bişi anlamadım ayoll :F @MasacRE
Sezon finalindeki her detay aklımda zaten tekrar izlememe gerek yok. O ilk haberde de bölümü tekrar izlememiştim, üzerinde düşünmüştüm olayın sıcaklığını atlattıktan sonra. :A

Şuanda dizinin bu ortamında Cihangir karakterinin diziden ayrılması senaryo gereği olmaz bana göre. Olsa bile senaristlerin bu tercihini çok garipserim ve hikayeye nasıl devam edeceklerini çooook merak ederim doğrusu...

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sezon finalindeki her detay aklımda zaten tekrar izlememe gerek yok. O ilk haberde de bölümü tekrar izlememiştim, üzerinde düşünmüştüm olayın sıcaklığını atlattıktan sonra. :A

Şuanda dizinin bu ortamında Cihangir karakterinin diziden ayrılması senaryo gereği olmaz bana göre. Olsa bile senaristlerin bu tercihini çok garipserim ve hikayeye nasıl devam edeceklerini çooook merak ederim doğrusu...
Farklı oyuncular ve farklı senaryo ile devam eden dizileri sevmiyorum sohbeti etmiştik senle iş oraya gidiyor bence :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes