serhatt 35.000'ler Kulübünde !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumun en eğlenceli üyelerinden birisi olan ve ayrıca açtığı konularla foruma katkı sağlayan @serhatt 35.000'ler kulübüne adım atmıştır. Kendisini adet olarak öncelikle forum adına kutluyor ve nice cicili bicili mesajlar diliyorum :Z:Z:Z
640xauto.jpg

Tabi beni konudan daha çok mesajları ilgilendiriyor çünkü benim forumda ilgi alanım orası ve @serhatt ile o konuda çok iyi bir ikili olduk :Z Çok güzel renkli sohbetlerimiz oluyor kendisinin forumda aktifliği sanırım en çok benim hoşuma gitmiştir :Z Kalbi de temiz iyii niyetli bir arkadaşımız zaten 2 aylık gelemediğim süreçte sağolsun burada ikinci ailem olarak gördüklerimle birlikte duyduğu endişe olsun merak , ilgi olsun arkadaşlığımıza verdiği değeride fazlasıyla gösterdi :bhr:
cagatay-kivanc-1-750x375-c.jpeg

Son olarak ecünnü avlama ortağım olmasından da çok mutluyum ve adet olarak Mustim geliyor :Z:Z:Z
Şu olsaydım , bu olsaydım ne olmak istiyorsan olur umarım diyelim :Z:Z:Z

@xemrexxx @Harunnn60 @sokak sanati @mrt-06 @xBUGRAx @ozgur2113 @denizz19 @pompy @vadikızı @kerem @Maskeli Fedai @Forumdash @dreamy @MasacRE @Aserat @turkuazz ve fav10 ailemiz :bhr::bhr::bhr:

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Forumun en eğlenceli üyelerinden birisi olan ve ayrıca açtığı konularla foruma katkı sağlayan @serhatt 30.000'ler kulübüne adım atmıştır. Kendisini adet olarak öncelikle forum adına kutluyor ve nice cicili bicili mesajlar diliyorum :Z:Z:Z
640xauto.jpg

Tabi beni konudan daha çok mesajları ilgilendiriyor çünkü benim forumda ilgi alanım orası ve @serhatt ile o konuda çok iyi bir ikili olduk :Z Çok güzel renkli sohbetlerimiz oluyor kendisinin forumda aktifliği sanırım en çok benim hoşuma gitmiştir :Z Kalbi de temiz iyii niyetli bir arkadaşımız zaten 2 aylık gelemediğim süreçte sağolsun burada ikinci ailem olarak gördüklerimle birlikte duyduğu endişe olsun merak , ilgi olsun arkadaşlığımıza verdiği değeride fazlasıyla gösterdi :bhr:
cagatay-kivanc-1-750x375-c.jpeg

Son olarak ecünnü avlama ortağım olmasından da çok mutluyum ve adet olarak Mustim geliyor :Z:Z:Z
Şu olsaydım , bu olsaydım ne olmak istiyorsan olur umarım diyelim :Z:Z:Z

@xemrexxx @Harunnn60 @sokak sanati @mrt-06 @xBUGRAx @ozgur2113 @denizz19 @pompy @vadikızı @kerem @Maskeli Fedai @Forumdash @dreamy @MasacRE @Aserat @turkuazz ve fav10 ailemiz :bhr::bhr::bhr:
Canım duygular karşılıklı biliyorsun, forumu ayakta tutan en büyük etkenlerden birisin, 2 ay yokluğunda tadı tuzu yoktu buraların iyi ki varsın :bhr: :bhr:

Hediyeler ve konu içinde teşekkürler ama biraz daha hediye verebilirdin :A Mesela Musti yerine bikaç parlak verebilirdin :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Canım duygular karşılıklı biliyorsun, forumu ayakta tutan en büyük etkenlerden birisin, 2 ay yokluğunda tadı tuzu yoktu buraların iyi ki varsın :bhr: :bhr:

Hediyeler ve konu içinde teşekkürler ama biraz daha hediye verebilirdin :A Mesela Musti yerine bikaç parlak verebilirdin :A
4 tane verdik yan yana oldundan biraz az görünmüştür ikişer paket ettim :A :A :A Kutlayanlar versinler gerisinide cnm malum senin sevdiklerin zibidi oluyor konuyu çok bozmamak lazımdı :A :A :A @xemrexxx