Serhat Teoman 'Menajerimi Ara' Kadrosunda! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ElzlbwIXYAIXqFK

Star TV'nin sevilen yeni dizisi 'Menajerimi Ara'ya sürpriz isim!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın kadrosuna Serhat Teoman dahil oldu.

Teoman dizide, geçmişte ‘Ego Ajans’ta menajer olarak çalışan, sonrasında uzun yıllar Amerika’da yaşayan Serkan karakterine hayat verecek.

Ayrıca, diziye ilerleyen bölümlerde usta oyuncu Yılmaz Gruda, sanatçı İbrahim Tatlıses ve güzel oyuncu Pınar Deniz'in konuk olacağı öğrenildi.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kadro mu. :eek: Adamın adı kendi kimliğiyle geçti nasıl başka karakterle yapacaklar bilemiyorum ama Hicham'ın karşılığı olursa sevinirim. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vay, menajer olarak katılıyor hem de. Gayet iyi isim dizi adına. :D

Konuklar da çok iyi. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence böyle daha iyi. :A
Aslında hikayesi diziye renk katar gibi duruyor, ama bilemedim şimdi... Anlarız bu hafta. :A
Yılmaz Gruda ile Pınar Deniz çok iyi isimler ama keşke Pınar Kaan ile gelseydi. :A

İbrahim Tatlıses ne alaka onu anlayamadım. :A
Pınar Deniz ile sanırım yeni dizilerinin reklamını yapacaklar, keşke kanalı Star olsaydı da (daha belli değil) Kaan ile beraber gelseydiler dediğin gibi. :bhr: Harika olurdu. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Puhahaha asistan menajer hikayesini de yediler. :D Muhteşem gidiyoruz muhteşem. Komple orijinalden ayırsınlar şu diziyi de hikayeyi daha fazla baltalamasınlar.

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aslında hikayesi diziye renk katar gibi duruyor, ama bilemedim şimdi... Anlarız bu hafta. :A

Pınar Deniz ile sanırım yeni dizilerinin reklamını yapacaklar, keşke kanalı Star olsaydı da (daha belli değil) Kaan ile beraber gelseydiler dediğin gibi. :bhr: Harika olurdu. :Z
Bence de renk katacak. :Z

Reklam yapacakları aklıma gelmemişti. Öyle olursa bence de harika olurdu. :Z

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Serhat Teoman’ın daha geçen bölüm adı geçti şimdi kurgu karakterle katılması ilginç oldu. :F Hicham olursa harika olur benim kafama yattı ama orijinale göre gidilmiyor artık. :A

Yılmaz Gruda ve Pınar Deniz de harika isimler. :Z Yılmaz Gruda Peride’nin oyuncusu olur büyük ihtimalle. Ayşenil Şamlıoğlu ile Çakıl Taşları’nda baba-kızlardı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Serhat Teoman’ın daha geçen bölüm adı geçti şimdi kurgu karakterle katılması ilginç oldu. :F Hicham olursa harika olur benim kafama yattı ama orijinale göre gidilmiyor artık. :A

Yılmaz Gruda ve Pınar Deniz de harika isimler. :Z Yılmaz Gruda Peride’nin oyuncusu olur büyük ihtimalle. Ayşenil Şamlıoğlu ile Çakıl Taşları’nda baba-kızlardı. :A
Hicham öldü kardeşim başımız sağolsun. :D

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Feris'in yaşına yakın değil o yüzden genel hatlarıyla ona benzeyen ama aşk işlerinden alakasız biri olacak muhtemelen. :A Daha önce Twitter'da Hicham'ı Kenan Ece oynasın diyenler vardı öyle olsa karı-kocayı birlikte izlemek harika olurdu. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Feris'in yaşına yakın değil o yüzden genel hatlarıyla ona benzeyen ama aşk işlerinden alakasız biri olacak muhtemelen. :A Daha önce Twitter'da Hicham'ı Kenan Ece oynasın diyenler vardı öyle olsa karı-kocayı birlikte izlemek harika olurdu. :A
Sendin be Kenan Ece oynasın diyen. :D