Sergen Yalçın 'Beşiktaş'ta!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sergen Yalçın 'Beşiktaş'ta!

5e2b182666a97c4c12740e1d.jpg

Kara Kartal'ın Abdullah Avcı'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna son olarak Yeni Malatyaspor'u çalıştıran ve birkaç hafta önce görevinden istifa eden Sergen Yalçın oturdu.

Sergen Yalçın ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Siyah-beyazlı ekibin resmi açıklama yapması bekleniyor.

Şu anda Vodafone Parkt'ta Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın'ın baş başa görüşme yaptığı ise gelen bilgiler arasında.

Kaynak: tv100​

• Beğendim
Reactions: Felon

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
2020'nin ilk güzel haberi Beşiktaş camiasına hayırlı ve uğurlu olsun 2021 Başındada biz Okan buruğu açıklarız inşallah amin :Z

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sergen Yalçın istikrarsız bir adam. Futbolculuğunda da böyle olduğu için zaten Türkiye dışına çıkamadı yoksa Avrupa yapacak potansiyele fazlasıyla sahipti. Hocalığında da bence iyi fakat yine bir istikrarsızlık çabuk sıkılma sorunu var gibi. Bakalım kendi takımı olan Beşiktaş'ta toparlanır kendine gelirse Türk futboluna yeni bir büyük takım hocası kazandırır zaman gösterecek.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Efsane de olabilir sıkılıp 2-3 haftada bırakabilir de. Hayırlısı olsun. En azından bu sene Beşiktaş’ın işi bittikten sonra gelmesi iyi oldu bizim açımızdan. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yanlış bir zamanda geldi aslında Beşiktaş'a. Hem kadro yapısı olarak, hem mali açıdan çok iyi durumda değil kulüp şu an. Ancak yine de en azından kısa vadede beklentilerin üzerinde, başarılı bir performans sergileyeceğini düşünüyorum çünkü teknik direktörlük konusunda gerçekten başarılı buluyorum kendisini. Umarım kısa zamanda sıkılıp bırakmaz ve uzun süre çalıştırır kulübü, Okan Buruk'la beraber Türkiye'nin gelecekteki büyük hocalarından olacak bence.