Serenay Sarıkaya'dan Gülben Ergen Şarkısı İtirafı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
fdfdf.jpg

Gülben Ergen'in geçtiğimiz yıl çıkardığı Sezen Aksu imzalı single çalışması "Bu Benim Hayatım"ın Serenay Sarıkaya için yazıldığı ortaya çıktı!

Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şarkının, 2015 yılında bir proje için Sezen Aksu tarafından yazılışına şahit olduğunu açıkladı. Ayrıca Serenay Sarıkaya şarkıyı okuduğu stüdyo kaydını da paylaşıma ekledi. Sarıkaya'nın yorumu büyük beğeni topladı.

Serenay Sarıkaya'nın "Bu Benim Hayatım" yorumu:

Şarkı, sözlerinde birkaç değişiklik yapılarak Şubat 2020'de Gülben Ergen tarafından single olarak çıkarılmıştı. Gülben Ergen yorumu:

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Şaşırdım baya ne tür bir projeye yazdıysa Sezen sözler hafif geldi bana Gülben'e verdiği hali daha iyi olmuş. :A

Baya gelen olmuş Serenay'ın paylaşımından Gülben'e. :A Keşke bu şarkı albüme kalsaydı zaten korona başında çıktı çok tanıtılamamıştı. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kerem'le çekileceği söylenen Günaydın Sevgilim için hazırlanmış olabilir çünkü o film için stüdyoya girdi haberi çıkmıştı. :A @xBUGRAx

Güzel söylemiş. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kerem'le çekileceği söylenen Günaydın Sevgilim için hazırlanmış olabilir çünkü o film için stüdyoya girdi haberi çıkmıştı. :A @xBUGRAx

Güzel söylemiş. :A
Kerem'le Hande'ye bu filmi çektirip Gülben'in şarkısını koyma fikri çık aklımdan. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
İkisininde yorumu ayrı tat bırakıyor kulaklarda ben bunu ilk Gülben Ergen den dinlediğim için bir tık daha önde bana göre Gülben Ergen ;)

• Harika
Reactions: xBUGRAx