Serenay Sarıkaya 'Bergen' Filminden Ayrıldı! Kimin Adı Geçiyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
fft371_mf31597590.Jpeg

Serenay Sarıkaya 'Bergen' filminden ayrlıldı!

Arabesk müziğinin bir döneme damga vurmuş isimlerinden Bergen'in zorlu hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyacak film için geçtiğimiz yıl güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile anlaşılmıştı. Ancak pandemi nedeniyle filmin hazırlık çalışmaları ertelenmişti.

Son gelen habere göre ise; Sarıkaya zamanlaması uymadığı için filmden ayrıldı ve filmin yeni yönetmeni ise Yüksel Aksu oldu. Sarıkaya'nın ardından film için Demet Evgar ile görüşüldüğü öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Kesinlikle süper bomba muhteşem olur zaten Bergen'e Serenay'dan daha çok benziyor gibi. :Z Sonunda popülerlik değil gerçek oyunculuk kazanıyor. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Alev Alev keşke Star TV'de yayınlansaydı. Bu sezon ki kötü gidişatının hatırına devam ettirirdi ve en azından oyuncularını başka yapımlarda görmezdik...

Serenay Sarıkaya bu film için biçilmiş kaftandı ve baya hazırlık yapıyordu. Pandemi nedeniyle ertelenen çekimler, dizisi bitene kadar yine ertelenebilirdi.

Umarım konudaki kişi dışında başka alternatif oyuncular da vardır yapımın aklında. Zaten Bergen'e benzemiyor.

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Beceremezdi zaten acı ve çile çekmiş bir kadını.
Ama Demet'im öyle bir döktürür ki ahhh :bhr: :bhr: :bhr: :bhr:

• Harika
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Umarım Demet Evgar olur da film gerçekten içimize işler. :Z Yaşı biraz büyük ama halledeceklerdir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Bergen'e ses ve tip olarak Serenay daha çok benziyordu. Demet'in oyunculuğuna diyecek laf olamaz ama ben Serenay'ı tercih ederdim.

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Sanki Serenay daha uygundu bu role bilemedim pek.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Şu filmin çekilip yayınlandığı günü görür müyüz acaba Serenay Sarıkaya 'yı yakıştırmıştım rolüne;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok sevdiğim ve tüm şarkılarını dinlediğim Bergen'i Serenay canlandırmayacağı için sevindim.
Yalnız yazılan gerekçe pek inandırıcı gelmedi. Ocak 2020'de açıklanmıştı ve yaz ayından bu yana da bir sürü diziler çekilmekte. Pandeminin sadece bu filmi etkilemesi garip olmuş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Çok sevdiğim ve tüm şarkılarını dinlediğim Bergen'i Serenay canlandırmayacağı için sevindim.
Yalnız yazılan gerekçe pek inandırıcı gelmedi. Ocak 2020'de açıklanmıştı ve yaz ayından bu yana da bir sürü diziler çekilmekte. Pandeminin sadece bu filmi etkilemesi garip olmuş.
Sinemalar açık değilken ve belli ki dijital platform niyetleri yokken filmi nereye çekeceklerdi ki. Böyle büyük bütçeli bir işi hazırlamak kolay değil sonuçta.

Saçmalayan sensin. :A
Demet'in çok daha iyi bir oyuncu olduğunu sen de biliyorsun o yüzden tartışmayacağım. :A Avlu'nun hatrı varken Demet'in olmaması saçma zaten. :Z

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
E sinemalar açık değilken ve belli ki dijital platform niyetleri yokken filmi nereye çekeceklerdi o yüzden sanat sektörünün durumu da ortadaykenpandeminin etkilemesi normal.

Demet'in çok daha iyi bir oyuncu olduğunu sen de biliyorsun o yüzden tartışmayacağım. :A Avlu'nun hatrı varken Demet'in olmaması saçma zaten. :Z

Yani diyorsun ki bu süreçte 1 sene boyunca 1 tane bile film çekilmedi?

Bence bu projeden ayrılmasının hikayesi başkadır. 1 sene önce hazırlık yapıyor prava yapıyor şunu yaptı vs vs haberleri dönüp durdu. Zamanlamasına uymama olayı bence hikaye

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Yani diyorsun ki bu süreçte 1 sene boyunca 1 tane bile film çekilmedi?

Bence bu projeden ayrılmasının hikayesi başkadır. 1 sene önce hazırlık yapıyor prava yapıyor şunu yaptı vs vs haberleri dönüp durdu. Zamanlamasına uymama olayı bence hikaye
Yani büyük bütçeli iş olunca illa ki bir şeyler değişiyordur o kadarını bilmiyorum. Yapımcı firma Kasım 2020'de böyle bir tweet atmış yani 3 senedir çalışılsa da gerçek anlamda hazırlıklara başlayalı uzun zaman olmamış. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,922
Puanı
1,060