Seren Serengil'den Üzücü Haber!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seren Serengil, bebeğini kaybetti!

lpCyM_1564731528_7811.jpeg

Eşi Yaşar İpek'le olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil'den üzücü haber geldi. Dün akşam hastaneye kaldırılan Seren Serengil, bebeğini kaybetti.

Tüp bebek tedavisiyle hamile kalan ve önlem amaçlı 1.5 ay tekerlekli sandalye kullanan Seren Serengil, önceki gün yüksek tansiyon ve kanamadan dolayı hastaneye kaldırıldığı belirtilmişti. Bugün ise doktoru sosyal medya hesabından bir video paylaşarak düşük yaptığını belirtti.

• Üzücü
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Kendisi için üzucu olmuş ama o adamın bebeğini taşıması kendisine daha ağır geliyormuştur kesinlikle. :(.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Aynen hemen paylaşımını yapabilmesi tuhaf ama belki de kendisine takan adamdan ötürü boyle bir numara uydurmuştur belki.

Değilmi ver herkese cevap veriyor instagram da ya valla yanlış anlamayında şiddet uyguladığına inanmıyorum ben

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Değilmi ver herkese cevap veriyor instagram da ya valla yanlış anlamayında şiddet uyguladığına inanmıyorum ben
Oda olabilir ama adam da psikopat bence. Videolar filan var kurgu değilse. Ama böyle bir olaydan sonra herkes ile kelime yarıştırması tuhaf.