Seren Serengil ve Yaşar İpek Boşanıyor!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
70844

1.5 yıl önce evlenen ünlü çift Seren Serengil ve Yaşar İpek boşanıyor!

Yaşar İpek'in Seren Serengil'in yüzüne havluyla vurarak şiddet uyguladığı, evdeki eşyalara zarar verip Serengil'in annesi Nevin Teoman'a telefonda tehditler savurduğu için Seren Serengil'in Yaşar İpek'e karşı tedbir kararı aldırdığı da konuşuluyor.

Seren Serengil konuyla alakalı olarak ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Piar evliliğiydi zaten. İki unutulmuş isim gündeme gelmek için kullandılar birbirlerini.:X

• Beğendim
Reactions: Klaus

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Bu evliliğin çok sürmeyeceği çok belliydi zaten öyle bir düşüncede insan değilim ama ilk defa bu evlilik ne zaman bitecek diye bakıyordum çünkü Seren çok takıntılı bir şeye taktımı takıyor o taktığı şey yüzünden tüm hayatını mahvediyor Serene şunu sormak gerek o zaman yanında duran Yaşar şimdi niye durmuyor niye durmasın ki demek ki oda bir şey gördük ki yanında durmuyor evlenmeden önce sevgiliyken ayrılıkları oldu Yaşara demediği kalmadı instagram da herkes okudu Serenin sözlerini anne ve kızkardeşte Yaşara bence tabii o lafları söyleyen kadınla nasıl evlenirsin diye tepki gösterdi tmm resimler olmuş olabilir ama bence Serenin tavrına tepkileri bildiğim kadarı ile Gülbenle çok eski arkadaş görümce İpek hanım ve eski eşinin ropörtajını okuyun yaşadığı hamilelikte yalanmış photoshop la kendini hamile göstermiş herşeyi paylaşıyor ama ben hamile olduğuna inanmıyorum bakalım ne olacak

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Serenciğim'e çok geçmiş olsun, ses kaydını da dinledim aşırı üzüldüm, inşallah sağsalim bebeğini alır kucağına, doğum nisan başıymış...

AslanKral

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
beter olsun bir koca bulmusdu kndine sanki sirtini daga dayamisti televizyonda ona saldiriodu buna saldiriodu ilk televizyoncular tekmeyle gonderdi simdide kocasi gule gule serencik hatirlatirim eskiden ne zaman show tv magazin aciodum hep agliodu ekranda bimem aldatildim bilmem cocugum olmuo seni kim ne yapsin had

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Haseti ve kiniyle bitirdi kendini rezil etmiş kendini Instagram'a yüklemiş kocasıyla kavgalarını ve canlı yayın açıp iddialar ortaya atmış kocasının ailesiyle ilgili. :A

Senin aileden gelen imkanların Gülben'de olsa dünya starıydı şu an vizyonsuz türkücülerle takıl anca. :A Kadına aylarca ekrandan psikolojik şiddet uyguladın şimdi destek istiyor.