Serdar Ortaç 'Benimle Söyle'ye Konuk Oluyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Enis Arıkan'ın, jüri kadrosunda Ayta Sözeri, Gülçin Ergül, Ferman Akgül, Metin Arolat, Nuri Harun Ateş, Çağatay Akman, Melihat Gülses, Orçun Sünear, Gür Akad, Ahmet Güvenç gibi isimlerden oluşan 100 kişilik bir ekibin yer aldığı programın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde jüri kaptanlığı koltuğuna Serdar Ortaç oturacak

'Benimle Söye' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!

• Harika
Reactions: Bully

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ay bu programı ne ara başlattınız hiç haberim yok :A Ferhat ile Şirin'den sonra takip etmeyi bırakmışım :A

Konuk mükemmel, izlerim muhakkak. :bhr: Teşekkürler efenim beni düşündüğünüz için. :A

Ben de anlamadım Medyapım kakaladı işte kaşla göz arasında. :A

Ferhat ile Şirin ne cnm mesnevi mi okudun. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben de anlamadım Medyapım kakaladı işte kaşla göz arasında. :A

Ferhat ile Şirin ne cnm mesnevi mi okudun. :A
Ömrü uzun olur umarım :A (Olmadı :A )

Hahaha anladım yok hükmünde :A Hafıza silinmiş, reset atılmış :A Tolga için üzgünüm, kötü senaryo ve menajer şirketi Art İstanbul'un kurbanı oldu :(

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle hayal kırıklığı yaşadım; heyecanla beklemiştim çünkü... Komsept değişikliği çok kötü olmuş( Twitter ve instagramda heryerde yazıyorum) Son ikiye kalanlar tekrar şarkı söylemeli ve oylama açık olmalı...5.şarkıdan sonra ara verip;kulis sohbetleri ve mini konserler olmalı geçen seneki gibi; gene hep aynı jürilerle sohbet oluyor...Enis karma gitmeli.... Jüride en çok tanınları korumuşlar..kalan 80 i değişmiş sanırım :)
İlk gün sonuçları başarızdı..umarım toparlarlar....