Sercan Yıldırım'ın Ailesi: "Elen Gel Oğlum!"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sercan Yıldırım'ın ailesinden dikkat çeken paylaşım!

EXa28EwXkAACTQk

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın paylaştığı 'Survivor 2020'de yer alan, Galatasaray ve Bursaspor'un yanı sıra Millî takımda da forma giyen Sercan Yıldırım'ın annesi ve babası sosyal medya hesaplarından şaşırtan bir paylaşım yaptı.

Geçtiğmiiz hafta seyiricilerin kullandığı oylar sonucunda Ünlüler takımında en düşük oy alan Sercan Yıldırım'ın anne ve babası Bursaspor taraftarlarına sitem etti. ‘Bursa halkı evladına sahip çıkmadı. Elen gel oğlum, Bursa halkı hiç bir şeyi haketmiyor.’ diyen aileye Bursaspor taraftar grubunun cevabı, “Sercan’a Galatasaraylılar sahip çıksın” oldu.

5eb3c38a5542801590c8c8de

5eb3c3895542801590c8c8dc

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hiçbir zaman popüler ; arkasından birilerini sürükleyen bir futbolcu olmadı ki...
Ailesinin yaptığı oğullarının yarışmadaki geleceğini etkiler.. sms alcağı varsada almaz.Yarışmadada çok sevilmiyor malesef.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bursa taraftarının da tek derdi Sercan Yıldırım'ı :A Bursaspor taraftarı bu yarışmayı o kadar ciddiye alsa 2010'da Bursalı bi taraftar vardı ona destek çıkarlardı :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Perviz elenince "Türkiye her yarışmaya giren Azerbaycanlıyı 1. Yapmak zorunda değil demiştim"

Şimdi de aynısı söz konusu. Her yarışan herhangi bir şehirli insanı şehirin insanlarının 1. Yapma gibi bir gayreti mi olmalı? Herkes zaten bir şehirli. O zaman herkes 1. Olsun kimse sonuncu olmasın. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Perviz elenince "Türkiye her yarışmaya giren Azerbaycanlıyı 1. Yapmak zorunda değil demiştim"

Şimdi de aynısı söz konusu. Her yarışan herhangi bir şehirli insanı şehirin insanlarının 1. Yapma gibi bir gayreti mi olmalı? Herkes zaten bir şehirli. O zaman herkes 1. Olsun kimse sonuncu olmasın. :F
Sizinkiler baya sinirliydi ama Parviz elenince. :A Onlarda demek ki yarışmalara kaptırıyor bizler gibi kendilerini. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sizinkiler baya sinirliydi ama Parviz elenince. :A Onlarda demek ki yarışmalara kaptırıyor bizler gibi kendilerini. :A
Saçma çoluk çocuklar işte çoğu, ama büyükler de az değil. Yani her Azerbycanlı o zaman yatışmaya katılınca oradan birinci çıksın o zaman. Tamam kardeş olabiliriz ama bu sonuçta yarış yani. Düşünmeden konuşan insanlar işte.

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Saçma çoluk çocuklar işte çoğu, ama büyükler de az değil. Yani her Azerbycanlı o zaman yatışmaya katılınca oradan birinci çıksın o zaman. Tamam kardeş olabiliriz ama bu sonuçta yarış yani. Düşünmeden konuşan insanlar işte.
Eh seninde içinde bir ukte kaldı şimdi...İsterdin ama Parvizi ileriki turlarda izlemek.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eh seninde içinde bir ukte kaldı şimdi...İsterdin ama Parvizi ileriki turlarda izlemek.
Tabii ki izlerdim ama ben Perviz Azerbaycanlı olduğu için elendi diye saçma bir yorum yapmadım.

Mesela önceki senelerde tuttuğum Atakan da elenseydi aynı tepkiyi verirdim. :) Her sene Azerbaycanlı olmuyor yarışmadı sonuçta. Tabii ki onu tutabilirim ama Perviz de tutulmayacak bir yarışmacı değildi ki. Oyunlarda en başarılısı, saygılı. :D

Mesela Sima vardı İBS'de. Ondan nefret ederdim. Azerbaycanlı olmasına rağmen çoğu kişi ondan nefret ederdi.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Tabii ki izlerdim ama ben Perviz Azerbaycanlı olduğu için elendi diye saçma bir yorum yapmadım.

Mesela önceki senelerde tuttuğum Atakan da elenseydi aynı tepkiyi verirdim. :) Her sene Azerbaycanlı olmuyor yarışmadı sonuçta. Tabii ki onu tutabilirim ama Perviz de tutulmayacak bir yarışmacı değildi ki. Oyunlarda en başarılısı, saygılı. :D

Mesela Sima vardı İBS'de. Ondan nefret ederdim. Azerbaycanlı olmasına rağmen çoğu kişi ondan nefret ederdi.
Latife yapıyorum zaten.

Yoksa bende ciddi üzüldüm Parvize;zaten her seferinde belirtiyorum.

Gideyimde @Dosi nin anketinde eski nickini yeni ise değiştirem :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and DR

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kariyerine herhangi bir lafta bulunmak, onun yıllarca harcadığı emeğe saygısızlıkta bulunmak olur. Ama baktığın zaman, Survivor anlamında bana çok fazla geçmiyor. Mert kadar ön plana çıkamadı maalesef, çok fazla kalacağını sanmıyorum artık.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Futbolu bırakmış mı? :A

Genç futbolculara ders olarak anlatılması lazım hayatı. Büyük yıldız olabilecekken 1-2 senede dibe çöktü, Türk futbolunun en büyük hayal kırıklıklarından...