Seray Kaya ve İsmail Hacıoğlu 'Mahkum'da!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,260
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SERAY-KAYA.png

Seray Kaya ve İsmail Hacıoğlu 'Mahkum'da!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme aldığı; 'Innocent Defendant'tan ülkemize uyarlanacak olan ve başrolünde mahkum Cumhuriyet savcısı Ağıt Bulut karakteri ile Onur Tuna'nın yer aldığı diziye Seray Kaya dahil oldu.

Öte yandan dizinin diğer erkek başrol oyuncusu ise son olarak 'Zümrdüanka'da yer alan İsmail Hacıoğlu oldu.

1607189503022-jpeg.95884

Mahkum, yeni sezonda FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica
Takviyeler ha ri ka. :Z Diziyi izlemeyi düşünmüyorum ama destek veririm artık Seray Kaya var. :A

Bu arada 100 yıldır haber gelmeyen bir İmkansız var yetti artık haber gelsin. :A

@kerem'in balon Şirin'i FOX olmasa iş bulamayacak yazık. :A

İsmail Hacıoğlu çok iyi isim ama kadro TV dizilerine dağılmaya devam ederse Hükümsüz'ün 2. sezon çekimleri gelecek yazdan önce başlamaz. :(

Harika bir kadro oldu bile hala Onura alışamasamda İsmail ve Seray Kaya beni mutlu etti :D

Yuvasına başrol olarak geri dönmesine çok sevindim. Planımda yoktu ama er ya da geç kesin olarak izleyeceğim... Onu Tuna'ya katlanmak zorunda kalacağım için üzgünüm ama Seray Kaya için daha fazlasına bile razı olurum. :Z

@kerem'in balon Şirin'i FOX olmasa iş bulamayacak yazık. :A

İsmail Hacıoğlu çok iyi isim ama kadro TV dizilerine dağılmaya devam ederse Hükümsüz'ün 2. sezon çekimleri gelecek yazdan önce başlamaz. :(
Yuvasına geri dönerek geçen sezonki kararını bize unutturacak neyse ki. Hemde başrol olarak. :A

Yuvasına başrol olarak geri dönmesine çok sevindim. Planımda yoktu ama er ya da geç kesin olarak izleyeceğim... Onu Tuna'ya katlanmak zorunda kalacağım için üzgünüm ama Seray Kaya için daha fazlasına bile razı olurum. :Z

Yuvasına geri dönerek geçen sezonki kararını bize unutturacak neyse ki. Hemde başrol olarak. :A
Ha görürsün sen o yuvayı. :A Hele ki kanalda boş yer olmasını bekleyip yayına çıkmak için en az 2-3 ay bekleyecek bir proje için fazla iddialı konuşuyorsun. :A

Ha görürsün sen o yuvayı. :A Hele ki kanalda boş yer olmasını bekleyip yayına çıkmak için en az 2-3 ay bekleyecek bir proje için fazla iddialı konuşuyorsun. :A
Med-MF FOX işbirliklerinde kaç tane proje patladı? :A

Gerçi Onur Tuna'nin buzdolabı misali oyunculuğu var ama İsmail ve Seray onu da kurtarır. :A

Med-MF FOX işbirliklerinde kaç tane proje patladı? :A

Gerçi Onur Tuna'nin buzdolabı misali oyunculuğu var ama İsmail ve Seray onu da kurtarır. :A
Kızın kendisinde oyunculuk yok ki başkasını nasıl kurtaracak. :A Bağırıp çağırıp sinir krizleri geçirmekle iyi oyuncu olunmuyor. :A

• Olmamış
Reactions: kerem