Sensiz Olmaz'ın Saati Değişti !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cevaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cevaa

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Show Tv'nin sevilen dizisi Sensiz Olmaz 10 Ekim Pazartesi'den itibaren 22.15'te ekranlara gelicek.

FavoriForumum Özel Haber
/ İzinsiz Kopyalanamaz

Show TV hata yapıyor bence. Reytinglerini düşürebilir bu karar.

Acaba PT1'i yine Acun'a mı verecekler ?

Edit: Öyleymiş. O Ses Türkiye'yi almışlar Pazartesi PT1'e

arka sokakları geçemez bence ... :) 5-6 senedir geçen yok :D ayrıca sensiz olmaz A/B de geçen hafta iyiydi bu dizinin sonu olur bence..

Yanlis bir karar. O Ses Türkiye'nin 1.olacagini sanmiyorum, ilk 10'da yer almasi bir basari olur.

Sensiz Olmaz'ın reytingleri bu hafta zaten düşmüş. Haftaya iyice düşer. Uzun ömürlü olmayacak gibi Sensiz Olmaz...

Maalesef.. Çok güzel bir kadro, hikaye sürükleyici.. Ama izlenmiyor iste.

besalet arka sokaklar 6 senedir hep birinci olmadı hatta bir ara baya bir reyting kaybetmişti

O Ses Türkiye özellikle A/B'de iyi gider bence. Arka Sokaklar'ı A/B'de geçebilir. Sensiz Olmaz yeni saatinde de tutmaz bence. En fazla 5-6 hafta veriyorum :)

ezel ilk çıktıgında arka sokaklar 4-5 rating alıyordu nasıl gecen yok?

Ezel ilk çıktığında fakat geçti mi hayır belli süre sonra Ezeli 3'ledi Ezel ile Arka Sokakları kıyaslamak kötü olur Arka Sokakların 6.Sezonu ve reytingleri hala mükemmel.

Edit: Arka Sokaklar sadece Ab grubunda 5'in altına inmiştir oda 4 reytingdi ondan sonra toparladı ve şimdi Ab Grubu çok iyi:)

İlk 100 girdiklerinde neşelerinde ne yapacaklarını bilemiyorlar böyle durumlarda çok saçma oluyor Doktorlar dizisinide yaptılar ne yapsınlar Arka Sokakaları taklit yaparak ve öteki dizileride ilk 100'e giriyor 80 ve 90 olarak bir ara 0.98 reyting almıştı büyük başarılı Arka Sokaklar sabah 2'e koysan geçer :d

Aziz Nesin;

"Türkiye'nin %60'ı salaktır."

Ben demiyorum Aziz Abi diyor😉