Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sense8-Temporada-2-Especial-de-Natal-Netflix.jpg

Matrix'in yaratıcıları Wachowski kardeşler imzası taşıyan ''Sense8'' 2.sezonuna geçtiğimiz günlerde başladı.

Yükselen platform Netflix'te başlayan dizinin 10 bölümü bir Netflix klasiği olarak aynı anda yayınlandı.

Diziyle ilgili yorumları 2.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
profilden soracaktımda vazgeçtim burdan sorayım :) capheus hakkında ne düşünüyorsun o karakteri oynayan daha sempatik Aml Ameen ın diziden ayrılıp, onun yerine danaoğlan Toby Onwumere in gelmesi hakkındaki fikirlerini alalım :)
Aynen yaa ilk yazdiğin isim daha sempatikti. Diğerleriyle olan bağı bize geçiriyordu. Yılbaşı özel bölümde fark etmiştim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Homo sapiens ve neanderthal ları biliyordukta sanırım homo sensorium diye bir gurup insan daha varmış :) bu cümlenin türkçesi duyusal homolar gibi bişey sanırım :)
geçen sezonki yılbaşı özel bölümü dediğimiz bölüm netflix de ikinci sezonun ilk bölümü olarak geçiyormuş biz yeni bölüm diye 2. bölümde başlayacakmışız ?
@sokak sanati @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. Bölüm

özellikle sonu heyecanlı biten güzel bir bölümdü
riley dayıyor will e şırıngayı will whispers in peşinde hafiyeler gibi koşturuyor son sahnede moruğun yerini keşfettiler ..
bizim sensorium sekizlisi dayanışma içinde hareket ederken keyifli dakikalar yaşıyoruz bir o capheus işi bozduda neyse artık onada katlanacağız? bu arada capheus danası kendine yeni sevgili yaptı :)
bölümün eksiği sun bak adlı sevdiğim karakterlerden koreli kadının fazla bir aksiyona girmeyişi oldu?
litonun yine varlığı yokluğu belli değildi, bu bölüm wolfgang da aynı durumdaydı.. en aktifi nomiydi :)
kalanın hem doktorluğu hem kendisi güzel ikide bir koşturup riley in yanında soluğu alıp will e bişeyler sokuşturması güzeldi :)
son sahnede whispers i londrada yakaladılar bakalım devamında neler olacak

unutmadan profun neandertallar ve denisova lar üzerine yaptığı sohbet güzeldi ..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x3. Bölüm

aksiyon heyecan gerilim ne ararsan vardı muhteşem bir bölümdü ..
sun bak lı sahneleri seviyorum demiştim ve beni mahcup etmedi koreli.. kaçış sahnesinde harikaydı.
wolf un lila fachini ile olan sandalyedeki fantazik sahnesi yine komik ve güzeldi :)
bölüm başında tamda milton denen moruktan kurtuldular croome daha efendi birine benziyor diyordumki son sahnede milton amca yine gözüktü tüm ihtişamıyla ve croome u öldürerek devre dışı bıraktı :)
duyusalların her iki cinsininde yavrulayabiliyor oluşuda ilginç bir bilgiydi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
daha köpekli bölüme gelmedim sen sanırım netflix e göre beşinci bölümü izlemişsin :) dörtte dikkat ettim sun ı köpek yalamadı :)

Bi an dedim yoksa. :A Bu dizi biraz uçukta. :A
dizi harika son 5 ayda izlediğim en keyifli dizilerden biri :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@mrt-06 bu diziye ne zaman başlıyorsun ? :) tam senin aradığın tür işte hem fantastik hem bilimkurgu hemde aksiyon heyecan herşey var :)