'Seni Kalbime Sakladım' Final Yapıyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0-jpg.117966

TRT 1'in izleyici çekmekte zorlanan yaz dizisi 'Seni Kalbime Sakladım' final yapıyor!

Yapımcılığını Sev Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya’nın kaleme aldığı, yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez'in oturduğu, başrolünü Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz'ın paylaştığı dizi ekran macerasını sonlandırıyor.

Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyan dizi 7. bölümüyle izleyicisini veda edecek.

Seni Kalbime Sakladım, yeni bölümüyle perşembe 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Ekin ve Sevda'nın böyle basit bir dizide ne işi vardı ki zaten iyi projelere layık :Z :bhr:. Mükemmel Eşleşme, Kara Tahta, Balkan Ninnisi'nden de gelir yakında aynı haber.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
TRT'nin son yıllardaki en erken biten dizisi sanırım, ilk 100'e zor giren Dünya Hali bile 20 bölüm mü ne sürmüştü.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Ekin ve Sevda'nın böyle basit bir dizide ne işi vardı ki zaten iyi projelere layık :Z :bhr:. Mükemmel Eşleşme, Kara Tahta, Balkan Ninnisi'nden de gelir yakında aynı haber.
Onlardan geleceği kesin zaten bence yani Balkan Ninnisi düşmeye devam ediyor yaz işi yaz da kalır kışa geçmez gibi Foxun da yazlık bi işi daha final yapacakmış gizli saklı dan sonra

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Geçen hafta iki grupta Duy Beni'den daha çok izlenmesine rağmen bu kadar erken mi bitecek sahiden. TRT'nin diğer dizileri de kötü durumdayken üstelik. Uzun süre devam etmeyeceği belliydi ama eylülü bile görememesi şaşırtıcı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Kanallar yaz arasını biraz uzatıp yeni sezona Ekim-Kasım gibi başlamayı planlıyordu ama yaz dizilerinin çok çok düşük reytingler alması büyük sürpriz oldu. Tozluyaka ve belki GHBG dışındaki tüm diziler peş peşe final yaparsa şaşırmam.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
TRT bile tahammülsüzleştiyse eyvah eyvah.

Sevda'nın tutmayan kaçıncı dizisi, ara versin uzun bir süre.

• Güldürdün
Reactions: cookies

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Sevda erginci Büyük selçuklu tuttu.TRT ilk kez dişpğer kanalara uyup romantik komedi yaptı ama tutmadı