Senegal - Hollanda | 2022 FIFA Dünya Kupası - A Grubu 2. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2022-fifa-d%C3%BCnya-kupas%C4%B1-katar-jpg.119267

Katar'ın ev sahipliğinde Dünya Kupası heyecanı başladı!

Senegal ile Hollanda arasında oynanacak karşılaşma ile alakalı tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hollanda’nın savunması çok güçlü ama ön taraf o kadar kuvvetli değil, grup aşamasını falan geçerler de sonrasında ne yaparlar bilemiyorum.

Senegal ise turnuvanın sürpriz yapabilecek takımlarından biriyken Mane’nin sakatlığı ile birlikte en hızlı eve dönecek takımlarından birine evrildi. Sahadaki görüntüleri de bunu doğruluyor zaten. Bu tip sakatlıklar çok üzücü oluyor her anlamda.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Evet, dünya kupası benim için de bu maç ile birlikte başlamış oldu. Dün ve bugün oynananları izleyememiştim. Pek heyecanlı gelmedi eskisi gibi ama izleyelim bakalım. Belki de grup aşamasından dolayı öyle gelmiştir. :A

İki takımda kontrollü oynuyor. Hollanda'nın forvetinde Janssen olduğunu bilseydim 0-2 yazmazdım Kicktipp'de. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060
Evet, dünya kupası benim için de bu maç ile birlikte başlamış oldu. Dün ve bugün oynananları izleyememiştim. Pek heyecanlı gelmedi eskisi gibi ama izleyelim bakalım. Belki de grup aşamasından dolayı öyle gelmiştir. :A

İki takımda kontrollü oynuyor. Hollanda'nın forvetinde Janssen olduğunu bilseydim 0-2 yazmazdım Kicktipp'de. :A
You da kaçırdığın maçların özetleri mevcut. :A

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu Janssen bizim Janssen miymiş ya? :A

Yılların ofansif Hollanda'sı nasıl bu hale evrildi gerçekten çok enteresan. Takımın neredeyse bütün yıldızları defans oyuncuları. FIFA'da sırayla bütün önemli takımlarla turnuva yapıyorum. Hollanda kadar kabız bir takımla uzun zamandır oynamamıştım. :A Şanslarına zayıf bir gruba düşmüşler, bu sayede üst turu görecekler gibi. Fakat ilerisi zor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060

İyi ki de 0-2 demişiz, 3 puanı kaptık. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hollanda zaten arka tarafı ile ön tarafı arasındaki kalite farkına bakınca hücumda sıkıntı yaşayacak savunma ile ilerleyecek bir görüntü veriyordu. İlk maç da öyle oldu. Skor 2-0 olsa da oyun iç açıcı değildi. Ama savunmaları ile maçları kilitlemeyi başarabilirlerse sonraki maçlarda Depay'ın da 11'e gireceğini düşünürsek az gollü galibiyetlerle ilerleyebilecekleri bir turnuva geçirebilirler.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060
Hollanda zaten arka tarafı ile ön tarafı arasındaki kalite farkına bakınca hücumda sıkıntı yaşayacak savunma ile ilerleyecek bir görüntü veriyordu. İlk maç da öyle oldu. Skor 2-0 olsa da oyun iç açıcı değildi. Ama savunmaları ile maçları kilitlemeyi başarabilirlerse sonraki maçlarda Depay'ın da 11'e gireceğini düşünürsek az gollü galibiyetlerle ilerleyebilecekleri bir turnuva geçirebilirler.
Halbuki Hollanda deyince akıllara gücüm gücünün yüksek olması akıllara gelir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
O mod açılmış…

D061E091-8A58-4E26-BD3B-23599E577F6E.jpeg

• Güldürdün