Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?'nün Tanıtımı ve Afişi Yayınlandı! | Netflix

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ewbwe09XEAA73JV

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? filminin tanıtımı ve afişi yayınlandı!

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu'nun üstlendiği filmin kadrosunda Ecem Erkek, Devrim Yakut, Engin Alkan, Asuman Dabak, Beyti Engin, Özlem Tokaslan, Ahmet Rıfat Şungar, Cezmi Baskın, Merve Dizdar gibi isimler yer alıyor.

Yılmaz Erdoğan'ın aynı adlı oyunundan uyarlanan film 9 Nisan'da yayınlanacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Fatma dışında her şey yayınlanıyor.ss 9 Kere Leyla ve Azizler'den sonra 50 M2 başlamıştı şimdi de iki film + bir dizi yöntemi uygulanırsa sırada ya o da ya Aşk 102 var diye tahmin ediyorum.

Geçen yaz tiyatro oyununu izlemiştim Demet Akbağ'ın eşsiz performansına yetişmesi mümkün değil ama Ecem Erkek de iyi seçim olmuş gibi görünüyor. Bu kadar çabuk yayınlanmasına da şaşırdım merakla bekliyoruz. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Hoş bir tanıtım olmuş. Umarım ilk başarılı Netflix filmimiz olur.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fatma dışında her şey yayınlanıyor.ss 9 Kere Leyla ve Azizler'den sonra 50 M2 başlamıştı şimdi de iki film + bir dizi yöntemi uygulanırsa sırada ya o da ya Aşk 102 var diye tahmin ediyorum.

Geçen yaz tiyatro oyununu izlemiştim Demet Akbağ'ın eşsiz performansına yetişmesi mümkün değil ama Ecem Erkek de iyi seçim olmuş gibi görünüyor. Bu kadar çabuk yayınlanmasına da şaşırdım merakla bekliyoruz. :Z
Keşke yayınlansaydı da bu ay Camdaki Kız için de iyi olurdu. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Kağıttan Hayatlar'dan sonra bu filmin de başarıya ulaşacağını düşünüyorum. Güzel bir fragman olmuş. Kağıttan Hayatlar en çok izlenen 2.film yayınlandığı zamanın bu arada.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Kağıttan hayatlarda çok başarılı olacak bence sen beğenmedin ama bir çok kişi beğendi :D
------

Tanıtım çok hoş görünüyor merak ettim bakalım nasıl olacak :D
Abla forumda beğenen iki kişiden birisin. :D Genel yorumlar da aynı bizim buradaki gibi gidiyor. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Abla forumda beğenen iki kişiden birisin. :D Genel yorumlar da aynı bizim buradaki gibi gidiyor. :D
En çok beğenilen Netflix Türkiye projesi Bir Başkadır'a bile laf atılmışken o filmin gömülmemesi mümkün değil bayağı övenler de var. En azından 9 Kere Leyla ve Azizler'den çok daha iyi tepki almış denebilir. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
En çok beğenilen Netflix Türkiye projesi Bir Başkadır'a bile laf atılmışken o filmin gömülmemesi mümkün değil bayağı övenler de var. En azından 9 Kere Leyla ve Azizler'den çok daha iyi tepki almış denebilir. :A
Bir Başkadır'ın da gömülmesi normal ama farklı bir tarz olduğu için saygı duyan kesim daha fazlaydı. O facia filmlere göre iyi canım zaten bu film. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Resmi fragman:

ExEcxemWYAECxw0

ExEcz2BXMAA4Kxh

Hoş bir tanıtım olmuş. Umarım ilk başarılı Netflix filmimiz olur.
Keşke yayınlansaydı da bu ay Camdaki Kız için de iyi olurdu. :A
Kağıttan Hayatlar'dan sonra bu filmin de başarıya ulaşacağını düşünüyorum. Güzel bir fragman olmuş. Kağıttan Hayatlar en çok izlenen 2.film yayınlandığı zamanın bu arada.
Ecem Erkek için aboneliği yenileyeceğiz mecbur :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Fragman çok çok iyi olmuş Netflix'in açık ara en kaliteli Türk filmi geliyor diyebiliriz. :Z Tabii bunda aslında oyunun güzel olmasının etkisi var ama onu uyarlamak da başarı ister ve belli ki olmuş gibi.

Bu arada kimin hangi oyuncunun selefi olduğunu da az çok anlamış olduk.
Demet Akbağ -> Ecem Erkek
Yılmaz Erdoğan -> Atakan Çelik
Zerrin Sümer -> Devrim Yakut
Salih Kalyon -> Engin Alkan
Şebnem Sönmez -> Merve Dizdar
Gürdal Tosun -> Yılmaz Erdoğan
Serhat Özcan -> Bülent Çolak
Can Kahraman -> Ahmet Rıfat Şungar

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Tiyatro oyunu kadar güzel olmuş. Kadro isim olarak çok iddialı değil ancak oyunculuk anlamında aşırı iddialı. Çok anlamlı ve güzel bir film geliyor. Netflix bu kez düzgün bir film izletecek gibi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmanı çok beğendim. Merakla bekliyorum filmi. :Z

Yılmaz Erdoğan'ın bir çok oyununu izlemiştim ancak bunu ertelemiştim. Filmi geliyor diye her yerden kaldırılmış. Bir ara ne güzel PuhuTV'deydi. Oyunu çok merak ediyorum ama bu gidişle izleyemeyeceğim. :(