Sen Benimsin - Tanıtım Fragmanı | FOX

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1433264899.jpg

FOX'un yeni dizisi Sen Benimsin'in tanıtım fragmanı yayınlandı!

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'nın oturduğu, başrollerini Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Seda Akman, Buket Derelioğlu, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı gibi isimlerin paylaştığı Sen Benimsin dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sen Benimsin, ilk bölümüyle 19 Haziran Cuma akşamı FOX'ta!

Bu ismi çok aradılar mı merak ediyorum?

Fragman iyi, başroller haricindeki kadro aslında güçlü isimlerden oluşuyor. Dizide hareketli bir diziye benziyor. Yaz ekranı için romantik komedi ne kadar fazla varsa bu yıl dramadaki eksikliği iyi bir şekilde değerlendirebilir. Zaten genel Fox izleyicisine baya uygun bir dizi. :)

Kalbim Ege'de Kaldı ve bu kalmıştı geriye, ikisinin fragmanlarının da çıkmasıyla tüm diziler tamamlanmış oldu.

Ben pek beğenmedim fragmanı, yeni sezonda başlasa daha iyi olurdu sanki. FOX bu yaz Adı Mutluluk dışında pek iddialı görünmüyor bence.

Umarım Kara Ekmek'in sezon finaline etki etmez. :(

Gerçi FOX'un dizileri (Aşk Yeniden hariç) genellikle kötü başlıyor, o açından endişelenmeye pek gerek yok gibi. :A

Aa bu nasil fragman tövbe tövbe 😱
Arabalar havada falan uçusuyor yani .

Dizi tutabilir ama ben izlemem yani heyecan istersem oturup paramparçayi yeniden izlerim 😱 😱
Hoş bu dizi paramparçayi geçmiş 😱 😱

@xemrexxx sana bir sir vereceğimdeki kötü kizda bu dizideymis :) kız guzellesmis beğendim :love1:

Fragmanına denk geldim, Fox'a yeni drama dizisi geliyor.
İyi gözüküyor,ilgi çekecektir..