''Sen Anlat Karadeniz''in Yeni Sezon Afişi Yayınlandı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1066

ATV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Sen Anlat Karadeniz''in yeni sezon afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Osman Sınav - Sinegraf'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman yer alıyor.

''Sen Anlat Karadeniz'' yeni sezon ilk bölümüyle yarın 20.00'de ATV'de! İşte yeni sezon afişi:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
1066

ATV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Sen Anlat Karadeniz''in yeni sezon afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Osman Sınav - Sinegraf'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman yer alıyor.

''Sen Anlat Karadeniz'' yeni sezon ilk bölümüyle yarın 20.00'de ATV'de! İşte yeni sezon afişi:

Yengem çayı hazır edun yarın akşam geleyruz. :love1:

Tahir çok önde olmuş..

İlk sezonun afişi daha iyiydi. Afiş komik durmuş bence. :A
bu daha iyiydi Queen Asiye daha güzeldi:X
DnU6F3KXcAEskrw.jpeg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Erkan Birgören kalemiyle dizi vaad ettiği amaca ulaşacak diye düşünüyorum.

Dizinin sözde senaristleri kadınlara umut olma hikayesi diye yola çıktılar ama berbat ettiler. :A

Bekliyorum yeni sezonu :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Erkan Birgören kalemiyle dizi vaad ettiği amaca ulaşacak diye düşünüyorum.

Dizinin sözde senaristleri kadınlara umut olma hikayesi diye yola çıktılar ama berbat ettiler. :A

Bekliyorum yeni sezonu :Z

Bence ortiler daha güzel yazıyordu Erkan berbat etmez inşAllah:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence ortiler daha güzel yazıyordu Erkan berbat etmez inşAllah:A
Ben güzel yazdıklarını düşünmüyorum. İlk 5 bölümünü güzel yazdılar sadece. Ondan sonra hep tekrara düştüler. :A

Hele Ceylan olayıyla iyice sıvadılar bence :A

En basitinden twitterda Nefes’in iyileşme sürecini gösterecez diyorlardı sürekli ama kız 8 yıl yaşadığı işkenceden sonra sadece 1 kere doktora gitti: :F

Zaten Osman Sınav “benim geçen sezon memnun olmadığım şeyler vardı, Erkan Birgören’le konuştuğumuzda heyecanlandırdı beni” demiş güveniyorum adama :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ben güzel yazdıklarını düşünmüyorum. İlk 5 bölümünü güzel yazdılar sadece. Ondan sonra hep tekrara düştüler. :A

En basitinden twitterda Nefes’in iyileşme sürecini gösterecez diyorlardı sürekli ama kız 8 yıl yaşadığı işkenceden sonra sadece 1 kere doktora gitti: :F

Zaten Osman Sınav “benim geçen sezon memnun olmadığım şeyler vardı, Erkan Birgören’le konuştuğumuzda heyecanlandırdı beni” demiş güveniyorum adama :A
Erkan'ın ekibi belli mi yoksa tek mi? :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Valal ben ortileri seviyordum ceylan konusunu sevmiştim ben bakalım değişecek gibi duruyor fragmanda hiç olmaması kafamı karıştırdı yaw Nefeste inattı vedat yakalayacak diye gitmek istemediki :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Valal ben ortileri seviyordum ceylan konusunu sevmiştim ben bakalım değişecek gibi duruyor fragmanda hiç olmaması kafamı karıştırdı yaw Nefeste inattı vedat yakalayacak diye gitmek istemediki :A
Ayrılacakmış diziden Ceylan :Z :A Özette de Nefes Ceylan’ın gerçekten annesi mi yoksa Vedat’ın bir oyunu mu diye bir cümle var :A