'Sen Anlat Karadeniz'den Bir Başarı Daha

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1514902698980.jpg

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'den bir rekor daha geldi.

Yapımcılını usta yönetmen Osman Sınav'ın yaptiği, başrollerini Ulaş Tuna Aslantepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz reyting başarısından sonra yurtdışı satışlarıyla da adından parmak ısırttıyor.

Osman Sınav, katıldığı Ordu Kültür Turizm ve Medya Kurultayı'nda yapımcılıgını üstlendiği hakkında konuşma yaparken;"Sen Anlat Karadeniz, Türk dizi tarihinde 13 bölümü yayınlanmadan 6. bölümde dışarıya satılan ilk dizi oldu" diyerek dizinin başarısına dikkat çekti.​

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu haber neden açılmadı dün şaşirdim:X Neyse sezon sonuna kadar ben desteklerim diziyi 2.sezonu görecez:A Tebrikler NefTah:p

Parmaklarını çok ısırma @Çiğdem- Gerçi @xemrexxx çıkar hayır MY sattııldı diyip konuyu şahlandırır :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
11 saatlik ilk 5 bölümü gerçekten çok iyi sonra giderek çizgisini düşürdü dizi.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Eylülde diziye olan ilgi azalır. Gidişattan memnun olmayan çok.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu haber neden açılmadı dün şaşirdim:X Neyse sezon sonuna kadar ben desteklerim diziyi 2.sezonu görecez:A Tebrikler NefTah:p

Parmaklarını çok ısırma @Çiğdem- Gerçi @xemrexxx çıkar hayır MY sattııldı diyip konuyu şahlandırır :A
Nerelere satıldı keşke onu da yazsaydın. Karadeniz'e yakın ülkeler olabilir. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,132
Puanı
1,061

hayatım biz diziler üsütüyüz 7.bölüm türkiyede yayınlanırken 24 ülkede yayına girmiştik o yüzden gerek yok bunlara :A SAK yurtdışında prensesimiz elifi geçsin sonra belki tartışabiliriz:A @mrt-06 @xBUGRAx @Aserat @Çiğdem-

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
6. bölümden sonrasını göndermeyin. Biz acı çekiyoruz bari dışarıdakiler çekmesin.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hayatım biz diziler üsütüyüz 7.bölüm türkiyede yayınlanırken 24 ülkede yayına girmiştik o yüzden gerek yok bunlara :A SAK yurtdışında prensesimiz elifi geçsin sonra belki tartışabiliriz:A @mrt-06 @xBUGRAx @Aserat @Çiğdem-
Oooo Ertuğrul sayısız üljeye satılmıştı bukadar çok ülkeye satılmanın sırrını soruyorlardı yapımcımıza :A :A :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Nerelere satıldı keşke onu da yazsaydın. Karadeniz'e yakın ülkeler olabilir. :A
Haberi gördüğüm yerde yazmıyordu nereler oldugu. Ama geçen ay mipcom yapıldığında (yanliş olmasın ama) özel jüriler tarafından seçilen diziler içinde TR'den tek Sen Anlat Karadeniz varmiş :X Talep vardır demek istiyorum :X
Oooo Ertuğrul sayısız üljeye satılmıştı bukadar çok ülkeye satılmanın sırrını soruyorlardı yapımcımıza :A :A :A
Sana @xemrexxx güzel cevap vermiş :A Şaşirtici şekilde destekliyorum onun cevabını:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haberi gördüğüm yerde yazmıyordu nereler oldugu. Ama geçen ay mipcom yapıldığında (yanliş olmasın ama) özel jüriler tarafından seçilen diziler içinde TR'den tek Sen Anlat Karadeniz varmiş :X Talep vardır demek istiyorum :X

Sana @xemrexxx güzel cevap vermiş :A Şaşirtici şekilde destekliyorum onun cevabını:A
senin derini yüzerim:A
Ertuğrulum sayesinde anlaştığınız bir konu oldu ne mübarek adam :bhr::bhr::bhr:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ertuğrulum sayesinde anlaştığınız bir konu oldu ne mübarek adam :bhr::bhr::bhr:
Bizim eskiden daha çok ortak dizimiz vardı da zamanla tükendi:A Ay yapımın başarısını çekemedi köfte sonra bana düşman oldu gitti Timur'cuğunun yanına:T: Şimdi bazı geceler özel gece yemeğine çıkıyor:A Sırf benle yemeğe çıkamadiği için zıt gidiyor:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bizim eskiden daha çok ortak dizimiz vardı da zamanla tükendi:A Ay yapımın başarısını çekemedi köfte sonra bana düşman oldu gitti Timur'cuğunun yanına:T: Şimdi bazı geceler özel gece yemeğine çıkıyor:A Sırf benle yemeğe çıkamadiği için zıt gidiyor:A
Hhaha Ertuğrulum tekrar bir araya getirmiş sizi bu yüz den bile diziye minnet duymalısın ayoll :A :A :A