'Sen Çal Kapımı'da Değişiklik! | FOX

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1617012141337.jpeg

FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'da senarist değişikliği yaşandı.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu dizinin senaryosunu kaleme alan Duygu Tankaş, Tunus Taşçı, Tufan Bora ve Melek Ordu'dan oluşan ekip projeden ayrıldı.

Dizinin yeni senaryo ekibi ise daha önce de diziyi kaleme alan Ayşen Günsu Teker, Kerim Ceylan, Fikret Bekler ve Elif Özsüt oldu.

Sen Çal Kapımı, yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Billy Kane bunlar KM'de de geri dönmüştü sonradan değil mi? İki dizide de en iyi yazan ekiplerdendi ve hikayeyi toparlamışlardı yanlış hatırlamıyorsam. :A

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Olmuyor artık yazamıyorsunuz mahvettiniz diziyi senarist değişeceğinize bitirin bence artık ya

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bende ara verdi sanmıştım. Gına geldi senarist değişikliğinden direkt final yapsa artık, ne güzel olur.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
@Billy Kane bunlar KM'de de geri dönmüştü sonradan değil mi? İki dizide de en iyi yazan ekiplerdendi ve hikayeyi toparlamışlardı yanlış hatırlamıyorsam. :A
Aynen onların yazdığı bölümler gerçek bi romantik komedi idi çok esprili ve eğlenceli olaylar yazmışlardı.:D Bi Engin Elgün'ün birde bu ekibin çıkarttığı bölümler komedi olarak çok farklıydı.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,127
Puanı
280
Diziyi izleyenim ama linç etmem seni haklısın gerçekten şikayetciyim diziden sezon finali olacak diye haberi çıktı ama kesin bişi yok gibi
Bende diyecektim ki yesen yesen bir tek melek ten yiyebilirdi. @A. Poyraz Bilgin
Şimdi bir şey itiraf edicem. Bir ara o kadar boşluğa düştüm ki 3 günde toplam hiç atlamadan 23 bölüm izledim. En son Eda'nın babaannesi geliyordu diğer bölümde ama sahneler o kadar kesik kesik sahneler vardı ki serkan bir bakıyon evde bir bakıyon ofiste falan. O kadar çok oyuncu girdi çıktı ki nevrim döndü. Boşlukta buna düşmemin sebebi de millet ne gördü de o kadar izlenip deli gibi mesaj atıyorlar merağımdan oldu. Mesaj atanlar kadar etkilendim mi derseniz hayır. :)

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Şimdi bir şey itiraf edicem. Bir ara o kadar boşluğa düştüm ki 3 günde toplam hiç atlamadan 23 bölüm izledim. En son Eda'nın babaannesi geliyordu diğer bölümde ama sahneler o kadar kesik kesik sahneler vardı ki serkan bir bakıyon evde bir bakıyon ofiste falan. O kadar çok oyuncu girdi çıktı ki nevrim döndü. Boşlukta buna düşmemin sebebi de millet ne gördü de o kadar izlenip deli gibi mesaj atıyorlar merağımdan oldu. Mesaj atanlar kadar etkilendim mi derseniz hayır. :)

Babaannenden sonra bozuldu Serkan hafıza kaybı meselesi ile iyice batırdılar diziyi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ne değişmiş gene..hiçbirşey anlamadım.

Çarşaf değiştirir gibi senarist değiştiriyor.

Bu dizi neden bitmedi halen beynimi yoruyorum ama yok.

İzlemiyorsan yorum yapma denirde şimdi...

Sırf Sosyal Medya yada Yurtdışı için 3 rating ortalaması olan bir diziyi lastik gibi çeke çeke çeke.........

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,127
Puanı
280
Ne değişmiş gene..hiçbirşey anlamadım.

Çarşaf değiştirir gibi senarist değiştiriyor.

Bu dizi neden bitmedi halen beynimi yoruyorum ama yok.

İzlemiyorsan yorum yapma denirde şimdi...

Sırf Sosyal Medya yada Yurtdışı için 3 rating ortalaması olan bir diziyi lastik gibi çeke çeke çeke.........
sosyal medyada bunun ortalamasını çıkardılar. 37 bölüm toplamında ortalama TOTAL 5.20, AB 5.18, ABC+1 5.18 reyting çıkmış.

• Beğendim