Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,066
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E1SKl11WUAIJ22Y.jpg

'Sen Çal Kapımı' dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, başrollerini; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter ve Elçin Afacan'ın paylaştığı dizi; yeni sezonda 5 yıllık zaman atlaması ile izleyicinin karşısına çıkacak.

Sosyal medyada geniş hayran kitlesine ulaşan ve yurt dışı satışları başarıyla devam eden 'Sen Çal Kapımı' yeni sezon bölümüyle 9 Haziran Çarşamba FOX'ta başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Maşallah ta 1 ay önceden tarih açıklanmış torpilli olmak bunu gerektirir. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İyi ki sadece haftanın 1 günü FOX izliyor olacağım. :A Umarım Cam Tavanlar - Baht Oyunu - Ada Masalı üçlüsünden biri de çarşamba olur. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,066
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk tanıtım gibi bir şey yapmaya çalışmışlar ama gereksiz uzun ve saçma olmuş. Doğrusu daha farklı ve dikkat çekici bir şey beklerdim yaz sezonu için.

Erkenci Kuş'ta da 1 yıllık zaman atlaması olmuş, dizi 11 bölüm dayanmıştı. :A Bakalım bu kaç bölüm dayanacak.

Tanıtımda güzel olan tek şey Kerem Bürsin. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,066
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mucize Doktor izlerken 3 kere verildi tanıtım. Sonrasında da Instagram'da demş gelip izledim. :A Bence doğru, tek güzel olan Kerem Bürsin. :bhr:

• Sinir Bozucu
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Mucize Doktor izlerken 3 kere verildi tanıtım. Sonrasında da Instagram'da demş gelip izledim. :A Bence doğru, tek güzel olan Kerem Bürsin. :bhr:
Yazın izleyip o Kerem denen adamın fancığı olmayı sakın unutma, gerçek oyunculara da saldır, gözlerine girersin. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Üçünden biri illa ki Çarşamba olur diye düşünüyorum, umarım boş bırakmazlar günü. :A
Öyle de yapsınlar zaten de bu dizi kışın ne alıyorsa onu alıp bitsin gitsin. :A

Valla en sevdiğim oyuncular oynasa bile romantik komedi yaz dizisi izlemem :A :A
O kadar değil bende. :A Ben böyle insan müsveddelerini izlemiyorum ki sevdiğim oyuncular da aklı başında olduğu için böyle dizilerde bunlarla oynamazlar herhalde. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Öyle de yapsınlar zaten de bu dizi kışın ne alıyorsa onu alıp bitsin gitsin. :A

O kadar değil bende. :A Ben böyle insan müsveddelerini izlemiyorum ki sevdiğim oyuncular da aklı başında olduğu için böyle dizilerde bunlarla oynamazlar herhalde. :A
Valla benim için o kadar :A. Kerem Bursin'in sevmiyorum ben de :A. Aynen benim sevdiğim oyuncular da oynamayabilirler yani en azından romantik komedi de oynamazlar :A :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Valla benim için o kadar :A. Kerem Bursin'in sevmiyorum ben de :A. Aynen benim sevdiğim oyuncular da oynamayabilirler yani en azından romantik komedi de oynamazlar :A :A
İllaki oynayanı çıkabilir de dizi güzel olduktan sonra türü pek de önemli değil bence. :A
------

FOX bu, hangi diziyi bitirip hangi diziyi devam ettireceği belli olmaz. :A
Yaz sezonunda düşük reyting alan dizileri de sırf yurt dışı satışları için devam ettirip yer kaplatırsa basarım binalarını. :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
İllaki oynayanı çıkabilir de dizi güzel olduktan sonra türü pek de önemli değil bence. :A
------

Yaz sezonunda düşük reyting alan dizileri de sırf yurt dışı satışları için devam ettirip yer kaplatırsa basarım binalarını. :F
Benim için türü önemli :A romantik komedi yaz dizileri = aynı senaryolu geçen yaz dizileri :A

• Sinir Bozucu