'Sen Çal Kapımı' ve 'Zümrüdüanka' Gün Değiştirdi! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
sen-cal-kapimi-haber-resim-e7ad4f98-d8c5-4234-9c45-56db5d9fb5c0-mpositioned-640x360-jpg.89254

'Sen Çal Kapımı' ve 'Zümrüdüanka' gün değiştirdi!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı, kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı dizi Cumartesi günü yayın hayatına devam edecek.

Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Hatice Aslan, Menderes Samancılar, İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu'nun başrolerini paylaştığı 'Zümrüdüanka' dizisi ise Çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam edecek.

'Sen Çal Kapımı' yeni bölümüyle Cumartesi, 'Zümrüdüanka' yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Oha ben şok. :eek: Ama iki dizi (Zümrüt'ün izleyicisi Sadakatsiz ve DEK izliyor, romantik komediler de cumartesiye geçince başarılı olamıyor) için de pek hayırlı bir karar olacağını sanmıyorum yıl sonunda final.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal umarım bir hata yapmıştır, ama geçtiğimiz gün Dedikoducu Çocuk'un paylaştığı tweet aklıma geldi. Bir dizi için gün değişikliği denenilecek Kasım ayının ikinci haftasında demişti.

Em8fupPWEAAxFgu.jpgEm8fuSDXMAAh8pd.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Twitter’da gördüm bunu ama böyle bir şey varsa Zümrüdüanka’nın yeni bölümüne 2 gün kala yapmaları dizinin fişini çekmek demektir. SÇK iyi gider Cumartesi ama sitede bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Twitter’da gördüm bunu ama böyle bir şey varsa Zümrüdüanka’nın yeni bölümüne 2 gün kala yapmaları dizinin fişini çekmek demektir. SÇK iyi gider Cumartesi ama sitede bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. :A
Zümrüdüanka'nın bu hafta tekrarı gözüküyor. Umarım sitede bir yanlışlık vardır. :A

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
değiş tokuşmu oldu izleyici kaybeder aynı gun olması gerekıyordu..fox dizilerin gunleri değiştirmeyıp başarı sağladı yer gok aşk lale devri

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bahane hazır günü kötüydü gün değiştirdim daha da battı :A Böyle yaparak galiba Öğretmen sonrası Medyapım'ın gönlünü alacak :A
#FOXMED'in arası kolay kolay bozulmaz. :A Yeni işlerini de FOX aldı. :F

Zümrüdüanka kendi kendini bitirdi, senaryo saçmaladı ve yeni karakterler beklenilen etkiyi yaratmadı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Bu arada Öğretmen yüzünden beslediğim elemin böyle kolay sonuçlanacağını düşünmemiştim bu sadece başlangıç. :Z

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
sen-cal-kapimi-haber-resim-e7ad4f98-d8c5-4234-9c45-56db5d9fb5c0-mpositioned-640x360-jpg.89254

'Sen Çal Kapımı' ve 'Zümrüdüanka' gün değiştirdi!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı, kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Bige Önal, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı dizi Cumartesi günü yayın hayatına devam edecek.

Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar, Ayten Uncuoğlu, Hatice Aslan, Menderes Samancılar, İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu'nun başrolerini paylaştığı 'Zümrüdüanka' dizisi ise Çarşamba akşamları ekrana gelmeye devam edecek.

'Sen Çal Kapımı' yeni bölümüyle Cumartesi, 'Zümrüdüanka' yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!
İki dizinin de fişi çekilmiş anlaşılan böyle yaptıklarına göre 🤔