'Sen Çal Kapımı' Sezon Finali Yapıyor! | FOX

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Büyük ihtimalle. Keşke yeni sezona kalsa. :(
Keşke ya :(
Bu arada, Twitter'da yine ölümüne savunmaya başlamış bir kaç hesap. Acaba bu dizi bitince ne yapacaklar çok merak ediyorum? Sırada hangi dizi var? Bence Baht Zamanı prim kasmanız için çok uygun.

Aynen öyle.
Haddini bil sen kimsin o diziye laf ediyorsun kaliteli bir dizi o bir kere :A :F. İnşallah diğer yaz dizileri de bu kadar uzamaz ( farklı konu da ise etsin)

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu arada, Twitter'da yine ölümüne savunmaya başlamış bir kaç hesap. Acaba bu dizi bitince ne yapacaklar çok merak ediyorum? Sırada hangi dizi var? Bence Baht Zamanı prim kasmanız için çok uygun.

Aynen öyle.
Muhteşem yetenekli, her şeyin hakkını savunan diğer oyuncuların laf atmak için yarışa girdiği her şeyimiz K..em B..sin'in dizisine laf atmak ha. Yarın onun başka dizisini izlersen bunu sana hatırlatırım ha...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Muhteşem yetenekli, her şeyin hakkını savunan diğer oyuncuların laf atmak için yarışa girdiği her şeyimiz K..em B..sin'in dizisine laf atmak ha. Yarın onun başka dizisini izlersen bunu sana hatırlatırım ha...
O yetenek abidesine laf eder miyim hiç, haddime mi hem... Diğer oyuncuların ona bakıp oyunculuk dersi alması gerek aksine.
#HaddinibilEmreOzansoy :F :F twitter da tag açıyorum hemen :A
Ezgi Mola Skandal GIF by TRT

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060