'Sen Çal Kapımı' Dizisinin Yeni Yayın Tarihi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,939
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
img_20200621_200443-jpg.87278

'Sen Çal Kapımı' dizisinin yeni yayın tarihi belli olu!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, senaristliğini Ayşe Üner Kutlu'nun üstlendiği, kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz'ın yer aldığı dizinin yayın tarihi yönetmen değişikliği dolayısıyla ertlenmişti.

İlk yayın tarihi 1 Temmuz Çarşamba olarak açıklanan dizi, 8 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

'Sen Çal Kapımı' ilk bölümüyle 8 Temmuz Çarşamba FOX'ta!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,939
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tabi o da mantıklı aslında yönetmen degişikligi de bir haftadan zarar ettirmezdi ki bunun zaten 2 bölümü de çekilmiştir

Çekimleri 1 Haziran'da başladı ama 20 - 25 günde tamamlandı ilk bölüm çekimleri galiba. İlk bölüm çekimleri diğer bölümlere nazaran daha fazla sürüyor.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yaz dizilerini genelde çiftler belirliyor. Bu çift bayağı ilgi odağı oldu. Fox'un da şu sıralar çok iyi olduğu için kendi verdiği bir reyting var. O yüzden tutacağını düşünüyorum. Ama yeni sezon gün planlaması nasıl yapacak? Merakla bekliyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,939
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yaz dizilerini genelde çiftler belirliyor. Bu çift bayağı ilgi odağı oldu. Fox'un da şu sıralar çok iyi olduğu için kendi verdiği bir reyting var. O yüzden tutacağını düşünüyorum. Ama yeni sezon gün planlaması nasıl yapacak? Merakla bekliyorum.

Bay Yanlış'tan daha çok ilgi gördü Sen Çal Kapımının çiftleri. Ama reytingler belirleyecek her şeyi. Eğer reytinglerde Bay Yanlış'tan fazla oranlar alırsa yeni sezona kalan bu dizi olur.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24