'Sen Çal Kapımı' Dizisinde 3 Sürpriz Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EscabZcXAAEpIYu

'Sen Çal Kapımı' dizisinde üç sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu, kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı diziye İlayda Çevik (Balca), Sitare Akbaş (Fifi) ve Ayşegül İşsever (Semiha) bu akşam yayınlanan bölüm ile veda etti.

'Sen Çal Kapımı' yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: Zeyno and Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Fifi'm gitmeseydin. :( Diğerlerini sevmedi halk ondan hemen yollandılar. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Balca gıcığının çıkması iyi oldu ama babaanne ve Fifi’nin ayrılması olmadı. :( Fifi çok güzel karakterdi, babaanne de daha yeni gelmişti.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Bu arada dizinin son çırpınışları falan değil reytingleri iyi gidiyor :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Benimde beklentim öyleydi hatta daha farklı babaanne bekliyordum ama çok durmaması iyi olmuştu ya
------

Sen Çal Kapımı ya diyorsun yapmaz bence emre :D
Abla tam izlemedim birkaç bölümdür o yüzden soruyorum Eda’nın geçmiş hikayesi falan tam olarak işlendi mi? Sonuçta Serkan’ın babasının hikayesiyle Eda’nın geçmişi bağlantılıydı ve babaanne karakteri dengeleri değiştirecekti bu konuda. Buralar işlendi mi bilmiyorum?

Eski senarist soktu diziye hem babaanneyi hem Balca’yı ama iyi işleyemedi ki yeni senaristler hikayeleri tamamlanmadan yolladılar.

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Abla tam izlemedim birkaç bölümdür o yüzden soruyorum Eda’nın geçmiş hikayesi falan tam olarak işlendi mi? Sonuçta Serkan’ın babasının hikayesiyle Eda’nın geçmişi bağlantılıydı ve babaanne karakteri dengeleri değiştirecekti bu konuda. Buralar işlendi mi bilmiyorum?

Eski senarist soktu diziye hem babaanneyi hem Balca’yı ama iyi işleyemedi ki yeni senaristler hikayeleri tamamlanmadan yolladılar.

Yok cnm fazla işlenmedi sadece gerçekler ortaya çıktı Eda ve Serkan gerçeklerle yüzleşti sonra Eda Serkana kızdı sakladın söylemedin diye sonra affetti babaanne ve balca sevilmedi reytingler ortada zaten gönderdiler işte
------

Öylesine dedim onu. :A Final yapacak gözüyle bakılan diziler daha fazla izleniyor, mesela Baraj. Eylül çıkmadan final yapar deniliyordu ama şimdi kanalın en çok izlenen dizisi. :F

:A Aynen öyle valla

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok cnm fazla işlenmedi sadece gerçekler ortaya çıktı Eda ve Serkan gerçeklerle yüzleşti sonra Eda Serkana kızdı sakladın söylemedin diye sonra affetti babaanne ve balca sevilmedi reytingler ortada zaten gönderdiler işte
------

:A Aynen öyle valla
Neyse en azından yüzleşmişler, oralar işlenmiş. :D Fazla işlenip drama boğulmaması da iyi olmuş ama en azından düzgün işleyebilirlerdi. :D Balca’nın gitmesi iyi oldu çok iticiydi. :D

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Neyse en azından yüzleşmişler, oralar işlenmiş. :D Fazla işlenip drama boğulmaması da iyi olmuş ama en azından düzgün işleyebilirlerdi. :D Balca’nın gitmesi iyi oldu çok iticiydi. :D

:D Aynen öyle oralar işlendi Eda duvarın yıkılmasına sebep adamla yüzleşti falan güzel işlendi bu dizide dramdan çok komedi olması daha iyi ya :D

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Diziyi çoktan beridir izlemedim ama en son izlediğimde Fifi'nin önemli bir yeri vardı. Kötü olmuş.

• Beğendim
Reactions: EmreCan