serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Az önce izledim teşekkürler, fragman güzel hazırlanmış bölümü baya merak ettim açıkçası umarım fragman gibi güzel olur. Tek eksik yani karaoke sahnesinde Hande’nin sesinin kullanılmaması sonradan stüdyoya girip kendi sesini koysalar bölüme çok daha güzel olur. Böyle hiç hoş olmamış...

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Az önce izledim teşekkürler, fragman güzel hazırlanmış bölümü baya merak ettim açıkçası umarım fragman gibi güzel olur. Tek eksik yani karaoke sahnesinde Hande’nin sesinin kullanılmaması sonradan stüdyoya girip kendi sesini koysalar bölüme çok daha güzel olur. Böyle hiç hoş olmamış...
Ha bu arada düzeltileceğini sanmıyorum 😄

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060
Çok kötü duruyor, haklısın.

• Beğendim
Reactions: uyumayanadam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben de yorumumu eksik etmeyeyim bari, karaoke sahnesinde bence de Hande'nin kendi sesinin olmaması çok kötü durmuş.

• Beğendim
Reactions: uyumayanadam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Herkesin sesi güzel olacak diye bir şey yok. İlk defa mı bir dizide başrolü şarkı söylerken başkası seslendiriyor? :A İyice saçmaladın artık. :A
Ee kötü olsa bile sesiyle oynayıp düzeltirlerdi sonuçta teknolojinin bir sürü nimeti var ve dublajdan her türlü daha iyi olurdu. Bir oyuncu olarak bu kadar bile cesur olamıyorsa kendi sorunu maalesef. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senin hayatın yalan be. .ss
Ezgi Mola Skandal GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: serhatt