Selen Uçer 'Evlilik Hakkında Her Şey'e Veda Ediyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
images

FOX'un sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de veda zamanı!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece'nin paylaştığı yapımda Songül karakterini canlandıran ve kısa zamanda izleyicilerin beğenisini toplayan Selen Uçer, en baştan planlandığı gibi, bu akşam yayınlanacak 6. bölümle birlikte diziye veda etmeye hazırlanıyor.

Öte yandan, Songül'ün eşi Alpay'ı canlandıran Bülent Alkış ve yakın arkadaşı Elçin'i oynayan Tuğçe Ersoy da yine bu akşam dizide son kez yer alacak.

Evlilik Hakkında Her Şey, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de FOX'ta!

Screenshot_20211026_133003.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Diğer iki gereksiz çıksaydı da Songül kalsaydı keşke. :(

Gerçekten harika bir iş çıkardı Selen Uçer, bazı sahnelerde adeta devleşti. Doyamadık kendisine yolu açık olsun. :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok iyi performans göstermişti. Heyecanla bekliyorum yeni bölümü. Emeklerine sağlık. Keşke kalıcı olsaydı.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'da Alya ayrılırken nasıl üzüldüysem şimdi de o kadar üzüldüm. :( Kendisini bu rolde izlemek çok keyifliydi ve Songül çıtayı o kadar yukarı koydu ki sonraki hikayelerin bunu aşması zor olacak. Neyse hayırlısı olsun. 🙏

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geçen hafta olaylar saçmalamişti. Acıkcası davalardan da sıkılmıştım. İyi oldu. Diğerleri de çıkar umarım. Hele diğer kadın fox'un kadrolu işçisi gibi her dizisinde var:A

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kocasına oyun oynamak için yattı:A Gereksiz bir hamleydi. İhtiyactan da olsa gereksizdi. Davaya bile etkisi yok:F
Sadakatsiz'de Cansu Dere kocasının arkadaşıyla yatınca sorun olmadı da o mu oldu. :A Kendisinin ne hissettiğini biraz anlasın istemiştir ve bunun için de onun gibi haince davranmak gerekiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sadakatsiz'de Cansu Dere kocasının arkadaşıyla yatınca (izlemedim ama yorumlarda görmüştüm) sorun olmuyor da o mu oldu. :A Kendisinin ne hissettiğini biraz anlasın istemiştir. :A
Niye beni yoruyorsun ki şimdi sen:A Ne dedim başta davaya etkisi yoktu. Cansu'nun yatması birçok olayı tetikliyor.

• Güldürdün
Reactions: Aserat