Selen Uçer de 'Menajerimi Ara'ya Konuk Oluyor! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EoYcFR4WEAEswP5.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın yeni bölümüne sürpriz bir konuk daha!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, senaristliğini Ekin Atalar'ın üstlendiği; başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne ünlü şarkıcı Murat Dalkılkıç'ın yanı sıra Selen Uçer de konuk olacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok iyi konuk. :Z Gerçi Murat Dalkılıç kadar sahnesi olmaz herhalde ama merak ettim. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Ay Yapım oyuncu kadrosundan değil de yeni isimler getirerek beni çok şaşırtıyor.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu arada Selen Uçer ve Ece Dizdar aynı haftada iki sevdiğim diziye konuk olunca Aşk, Büyü vs. geliyor aklıma. :bhr: Eren ve Reyhan ❤️

images

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Oyuncu arkadaşı tanıyorum ama adını söyleyince yüzü aklıma gelecek kadar tanımadığım için "harika konuk" diyemem.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EoYcFR4WEAEswP5.jpg

EoYcFR7W4AEL9VS.jpg

Çok iyi konuk. :Z Gerçi Murat Dalkılıç kadar sahnesi olmaz herhalde ama merak ettim. :Z
Ay Yapım oyuncu kadrosundan değil de yeni isimler getirerek beni çok şaşırtıyor.
Hala çok iyi konuklar da alıyorlar. :Z
Çok iyi konuk. :D

Beren Saat'i de görebilsek keşke...
Oyuncu arkadaşı tanıyorum ama adını söyleyince yüzü aklıma gelecek kadar tanımadığım için "harika konuk" diyemem.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: slhttnmtl and STAR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hikayesi de böyleymiş:
Uçer dizide kariyerinde başarılı adımlarla ilerlerken özel hayatında uzun bir aranın ardından aradığı aşkı bulduğunu sandığı ilişkisinin onun büyük bir tuzağın içine çektiği anlarla karşımızda olacak. Uçer’i farkında olmadığı bu korkunç tuzaktan kurtarmak için menajeri Feris (Canan Ergüder) ve Dicle (Ahsen Eroğlu) gizli planlar yapacak.

• Beğendim