Selen Öztürk 'Çocukluk' Dizisinde! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1569051333451-jpeg.71817

Selen Öztürk 'Çocukluk' dizisinde!

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın, yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği; başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş'un paylaştığı dizinin kadrosuna son olarak 'Azize' dizisinde rol alan Selen Öztürk dahil oldu.

'Çocukluk', ilk bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta!​

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kırımızı odanın dram dozu fazla hiç izlemem ..adamı boğuyor..cmartesi show pazartesi trt
Aynen, çok fazla dram var. Dram olmasına rağmen şans vermiştim, ama pek çekmedi. Ayrıca 2 saat 40 dakikalık dizide sadece Binnur Kaya'yı izliyoruz. Diğer oyuncular figüran gibi.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Aynen, çok fazla dram var. Dram olmasına rağmen şans vermiştim, ama pek çekmedi. Ayrıca 2 saat 40 dakikalık dizide sadece Binnur Kaya'yı izliyoruz. Diğer oyuncular figüran gibi.
kırmızı oda zaten eleştiriliyor varya hak gerçektende..dram dizileri ben sevmiyom..komedi dizileri severim akasya durağı çocujklar duymasın gibi. adanalıda guzeldi

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Aslıhan Gürbüz'e teklif edilen rol galiba. Çok iyi bir takviye. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kırmızı oda zaten eleştiriliyor varya hak gerçektende..dram dizileri ben sevmiyom..komedi dizileri severim akasya durağı çocujklar duymasın gibi. adanalıda guzeldi
Dram olmasına rağmen Masumlar Apartmanı'nı seviyorum, ama Kırmızı Oda gereğinden fazla dram. Romantik - komediyi daha çok tercih ederim. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan